Tymex Liga Okręgowa - Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć. Proch w hicie grał z Szydłowianką. Sprawdź wyniki i tabelę 28. kolejki

Maciej Kwiatkowski
Proch pokonał Szydłowiankę, a jedyna bramkę meczu zdobył Daniel Abaa>>>
Proch pokonał Szydłowiankę, a jedyna bramkę meczu zdobył Daniel Abaa>>>KS Proch Pionki
Trwa 28. kolejka rozgrywek w Tymex Lidze Okręgowej. W hicie tej serii lider Proch Pionki pokonał trzecią w rozgrywkach Szydłowiankę Szydłowiec, a gola zdobył grając w osłabieniu. W niedzielę trzy punkty na wyjeździe zdobyli zawodnicy wicelidera Klubu Sportowego Warka i wciąż gonią lidera.

Tymex Liga Okręgowa. Sprawdź wyniki 28. kolejki:

Jodła Jedlnia-Letnisko- Gracja Tczów 3:1
Bramki: Wieczorek, Skuza, K. Kucharski dla Jodły.
Drugi mecz podopiecznych Macieja Lesisza rozegrany w Kolonce przy sztucznym oświetleniu i drugie zwycięstwo. Tym razem Jodła pokonała Grację Tczów.

Proch Pionki - Szydłowianka Szydłowiec 1:0 (0:0)
Bramka: Abaa (85')
Lider rozgrywek niejako rzutem na taśmę zapewnił sobie triumf nad silną Szydłowianką. W 64 minucie, tego wyrównanego pojedynku sędzia Dawid Muc czerwoną kartkę pokazał Kacprowi Michalskiemu. Podopieczni Pawła Góraka, który zresztą także został napomniany przez arbitra, walczyli jednak do końca. W 85 minucie pojedynku Daniel Abaa najprzytomniej zachował się w polu karnym gości i w potężnym zamieszaniu podbramkowym umieścił piłkę w siatce. Sędzia, choć do regulaminowego czasu gry doliczył cztery minuty, to gole już w Pionkach nie padły.

Radość piłkarzy lidera, po zwycięstwie nad Szydłowianką:

Proch wygrał z Szydłowianką, materiał Facebook KS Proch Pionki

Wulkan Zakrzew - Powiślanka Lipsko 1:3 (1:1)
Bramki: Miros - Skowroński 2, Gąsior.
W rundzie jesiennej Powiślanka rozgromiła beniaminka 6:0. W rewanżu, także lepsi okazali się zawodnicy z Lipska, którzy po wyrównanej pierwszej części, w drugiej za sprawą goli Romana Skowrońskiego osiągnęli cel.

Zodiak Sucha - Centrum Radom 1:1 (1:1)
Bramki: Kowalczyk dla Zodiaka.

Orzeł Wierzbica - Królewscy Jedlnia 2:0 (1:0)
Bramki: Więczasek (k), Fituch.

Akcja I Jastrzębia - Mazowsze Grójec 0:2 (0:0)
Bramki: Wierzbicki, Ostrowski.
Porażka oznacza definitywny spadek Akcji z okręgówki.

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - KS Błotnica Stara 1:1

Polonia Iłża - KS Warka 1:4