PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom zremisował ze Stalą Mielec. Zobacz zapis relacji LIVE

Włodzimierz Łyżwa
Mecz Radomiaka Radom ze Stalą Mielec zakończył się remisem.
Mecz Radomiaka Radom ze Stalą Mielec zakończył się remisem. Włodzimierz Łyżwa
Radomiak Radom zremisował ze Stalą Mielec 1:1 (0:1) w 26 kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Poniżej zobacz zapis transmisji na żywo, a także zdjęcia z trybun i z murawy.

Niedzielny mecz Radomiaka był bardzo emocjonujący. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tego meczu:

Druga część galerii:

Radomiak zremisował ze Stalą Mielec w Radomiu 1:1 (0:1). Bramkę dla Stali zdobył Oskar Zawada, a dla Radomiaka Karol Angielski z rzutu karnego. W pierwszej połowie VAR anulował jedenastkę dla Zielonych. Podopieczni Dariusza Banasika częściej atakowali, ale nie zdołali zwyciężyć.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom zremisował ze Stalą Mielec w...

Stadion Radomiaka przy ulicy Narutowicza 9 wypełnił się praktycznie do ostatniego miejsca.

KONIEC MECZU. RADOMIAK REMISUJE ZE STALĄ MIELEC. PONIŻEJ RELACJA NA ŻYWO

95 minuta: Radomiak do ostatnich sekund starał się doprowadzić do zwycięstwa, ale bez rezultatu.

94 minuta: Żółta kartka dla Krystiana Getingera.

92 minuta: Jakub Wawszczyk wszedł na boisko w szeregach gości. Za Grzegorza Tomasiewicza.

90 minuta:Tomasz Musiał dolicza 5 minut do drugiej połowy.

90 minuta: Damian Primel, bramkarz Stali ukarany żółtą kartką.

89 minuta: Radomiak napiera. Zawodnicy Zielonych starają się doprowadzić do zwycięstwa!

86 minuta: Zmiana w Stali. Dominik Steczyk opuścił boisko. Za niego Maciej Urbańczyk.

84 minuta: Trwa napór Radomiaka. Groźnie strzelał Radecki i Nascimento, ale brakuje precyzji.

81 minuta: Bramkarz Stali sprokurował groźną sytuację, piłka przeszła między jego nogami, ale Machado nie wykorzystał tej sytuacji.

76 minuta: Zmiana w Radomiaku. Maurides i Marcus zeszli z boiska. Na murawie Mateusz Radecki i Mario Rondon. Zmiana również w Stali. Wiktor Kłos zastąpił Maksymiliana Sitka.

75 minuta: Agnielski strzelił 12 gola w sezonie.

74 minuta: GOOOOOOOL! Jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany. Radomiak remisuje ze Stalą 1:1.

73 minuta: RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Bramkarz Stali faulował Karola Agnielskiego.

67 minuta: Nasila się napór Radomiaka. Żółtą kartką ukarany gracza Stali Maksymilian Sitek, faulowany Felipe Nascimento.

60 minuta: Radomiak próbował z rzutu wolnego i rożnego zagrozić Stali, ale bez skutku.

55 minuta: Zmiana w Radomiaku. Karol Angielski zastępuje Daniela Łukasika.

52 minuta: Pierwszy celny strzał Radomiaka. Maurides strzelał z 20 metrów, ale bramkarz Stali bez problemów złapał piłkę.

48 minuta: Sitek wyszedł sam na sam z Majchrowiczem po błędzie obrońców Radomiaka, ale bramkarz Zielonych okazał się lepszy.

46 minuta: POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Obie drużyny bez żadnych zmian. W pierwszej połowie Jakubik zszedł z kontuzją, zastąpił go Tiago Matos.

45 minuta: KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Radomiak nie oddał ani jednego celnego strzału. Oskar Zawada zapewnił prowadzenie do przerwy mielczanom. Dużo się działo pod bramką Stali, ale Radomiak nie potrafił przekłuć swoich sytuacji w nic konkretnego.

45 minuta: Do pierwszej połowy doliczono trzy minuty.

44 minuta: Gol dla Stali Mielec, strzelcem Oskar Zawada. Napastnik wykorzystał sytuację sam na sam z Filipem Majchrowiczem.

40 minuta: Sytuacja analizowana przez VAR. Sędzia Tomasz Musiał cofa decyzję.

40 minuta: Karny dla Radomiaka! Machado faulowany przez bramkarza Stali!

39 minuta: Kolejna żółta karka dla piłkarza Stali - Mateusza Żyro. Faulowany Machado.

38 minuta: Kontra Stali, strzał Matrasa z odległości ponad 20 metrów odbił Majchrowicz na rzut rożny. Następnie strzelał Tomasiewicz, ale bez zagrożenia.

34 minuta: Radomiak próbował zaatakować, ale nie udało się oddać nawet strzału.

30 minuta: Gra przeniosła się na połowę Radomiaka. Głową strzelał Bożidar Czorbadżijski, ale Filip Majchrowicz pewnie obronił.

24 minuta: Żółta kartka dla Oskara Zawady ze Stali. Napastnik faulował Matosa.

22 minuta: Damian Jakubik, prawy obrońca Radomiaka, nie może kontynuować gry po starciu z Dominikiem Steczykiem, zawodnikiem Stali. Na boisko wchodzi Tiago Matos.

18 minuta: Stal Mielec blisko gola! Maksymilian Sitek z 16 metrów w poprzeczkę.

14 minuta: Kontra Radomiaka. Abramowicz wbiegł w pole karne dośrodkowując do Mauridesa, ale Brazylijczyk ponad bramką.

12 minuta: Groźny rzut wolny dla Stali Mielec z linii pola karnego. Piłkę wybili obrońcy Radomiaka.

7 minuta: Radomiak częściej na połowie Stali Mielec, ale bez większego zagrożenia pod bramką.

3 minuta: Radomiak mocno wszedł w mecz. Dwa rzuty rożne, strzelał Maurides, ale niecelnie.

1 minuta: Sędzia Tomasz Musiał rozpoczął mecz w Radomiu.

Znamy już składy obu zespołów:
Radomiak: Filip Majchrowicz - Damian Jakubik, Mateusz Cichocki, Goncalo Silva, Dawid Abramowicz, Abraham Marcus, Luizao, Filipe Nascimento, Daniel Łukasik, Luis Machado, Maurides.
Stal Mielec: Damian Primel, Krystian Getinger, Marcin Flis, Bożidar Czorbadżijski, Mateusz Żyro, Albin Granlund, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Matras, Dominik Steczyk, Oskar Zawada, Maksymilian Sitek.

Leandro Rossi, dopiero w miniony czwartek opuścił radomski szpital, gdzie trafił na obserwację po niedzielnym meczu ze Śląskiem we Wrocławiu. Ma kłopoty z okiem, w które został trafiony piłką podczas meczu ze Śląskiem. Wykluczony jest występ popularnego Leo przeciwko Stali Mielec. Nie zagra także inny Brazylijczyk środkowy obrońca Raphael Rossi za żółte kartki. Po urazie i nieobecności w meczu ze Śląskiem Wrocław wracają do gry, prawy obrońca Damian Jakubik i po żółtych kartkach środkowy pomocnik i reżyser gry Portugalczyk Filipe Nascimento.

Stal w niedzielę w Radomiu zagra bez pauzującego za czwartą żółtą kartkę obrońcy Arkadiusza Kasperkiewicza. Kontuzjowani są bramkarz Rafał Strączek i pomocnik Mateusz Mak.

PKO Ekstraklasa. Czy w takim składzie rozpocznie Radomiak Radom niedzielny mecz ze Stalą Mielec? (Zobacz zdjęcia)

PKO Ekstraklasa. Trenerzy Radomiaka Dariusz Banasik i Adam Majewski Stali Mielec przed niedzielnym meczem (Wideo)

Czwartkowy trening Radomiaka. Zabrakło Leandro Rossi. W niedzielę mecz ze Stalą Mielec (Zobacz zdjęcia)

Radomiak Radom zagra w piątek 25 marca z Koroną Kielce. Będzie to mecz sparingowy. Miejsce w trakcie ustalania

Sędzia Tomasz Musiał
Niedzielny mecz Radomiaka ze Stalą poprowadzi jeden z najlepszych polskich sędziów, Tomasz Musiał w Krakowa.
Arbiter ten w trwającym sezonie 2021/2022 PKO Bank Polski Ekstraklasy prowadził radomskiej drużynie już dwa domowe mecze, oba wygrane po 1:0, z Wartą Poznań (gol Mario Rondona w 92 minucie) i Górnikiem Zabrze (gol Dawida Abramowicza w 33 minucie.