Plebiscyt Sportowy "Echa Dnia": najpopularniejsi w 2018 roku...

  Plebiscyt Sportowy "Echa Dnia": najpopularniejsi w 2018 roku to piłkarz Leandro Rossi oraz trener Bożena Jadczak!

  Zdjęcie autora materiału
  Michał Nowak

  , SzS, WŁ

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Gala finałowa 25. Plebiscytu Sportowego "Echa Dnia" odbyła się 18 stycznia w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu.
  1/107
  przejdź do galerii

  Gala finałowa 25. Plebiscytu Sportowego "Echa Dnia" odbyła się 18 stycznia w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. ©Joanna Gołąbek

  Poznaliśmy laureatów 25. Plebiscyt Sportowego "Echa Dnia"! Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Radomskiej w 2018 roku został Leandro Rossi, piłkarz Radomiaka Radom. Najpopularniejszym Trenerem Ziemi Radomskiej w 2018 roku została Bożena Jadczak z RLTL ZTE Radom.

  ZOBACZ ZAPIS WIDEO Z GALI  LAUREACI 25. PLEBISCYTU SPORTOWEGO  Po raz dziesiąty nasi Czytelnicy wybierali najpopularniejszych sportowców i trenerów, po raz czwarty najpopularniejsze sportowe talenty oraz po raz drugi najpopularniejszą drużynę amatorów i nauczyciela wychowania fizycznego. Poniżej prezentujemy wyniki.

  WYNIKI W POWIATACH

  Zacięta rywalizacja


  Już od pierwszego dnia głosowania trwała zacięta walka o wygraną, a w wielu kategoriach trwała ona do ostatnich godzin. Często zmieniali się prowadzący. Głosy można było oddawać do 28 grudnia.

  Po raz trzeci wpływ na ostateczne wyniki miała kapituła złożona z kierownictwa radomskiego oddziału „Echa Dnia” (Sławomir Baćkowski) oraz dziennikarzy sportowych (Sylwester Szymczak, Włodzimierz Łyżwa, Michał Nowak).

  Najpopularniejsi w 2018 roku okazali się Leandro Rossi, piłkarz Radomiaka Radom oraz Bożena Jadczak, trener RLTL ZTE Radom. Oboje osobiście odebrali statuetki i byli bardzo szczęśliwi.

  W tym roku odbyła się jubileuszowa, 25. edycja naszego plebiscytu. Nagrody tegorocznym laureatom wręczyli sportowcy i trenerzy, którzy stawali na scenie w latach poprzednich i sami odbierali statuetki. Swoją obecnością zaszczycili nas Wojciech Pawłowski, Włodzimierz Trzeciak, Zbigniew Wachowicz, Artur Błasiński, Renata Grunt, Weronika Domagała, Mateusz Kaczor, Paweł Młodziński, Michał Żeromiński, Konrad Fryze, Piotr Przepiórka, Grzegorz Krzosek, Maciej Świdzikowski czy Julita Tkaczyk-Trzeciak.

  Prawie 450 nominacji


  Nasza redakcja od 1994 roku organizuje najbardziej prestiżowe sportowe plebiscyty. W tym roku to już 25. edycja. Przez te lata zmieniał się sport, ale zmian nie ustrzegł się także nasz plebiscyt. Niegdyś czytelnicy dokonywali wyboru pośród sportowców i trenerów. Niedawno do głosowania dołączyła także kategoria talent roku, a rok temu także amatorska drużyna i nauczyciel wychowania fizycznego. Szybko okazało się, że nowe kategorie również cieszą się dużym poparciem głosujących.

  W tegorocznej edycji plebiscytu, w Radomiu i we wszystkich powiatach łączna liczba nominacji wynosiła niemal 450. W kategorii Sportowiec były to 151 osób, wśród Trenerów 76 oraz 93 Talenty Sportowe. W kategorii Nauczyciele Wychowania Fizycznego - 61 osób oraz 62 nominacje w kategorii Amatorska Drużyna Roku. Oddano bardzo dużo głosów, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

  Specjalny dodatek


  W najbliższy poniedziałek, 21 stycznia, wraz z „Echem Dnia” będzie można otrzymać 52-stronicowy, bezpłatny dodatek, w którym zamieścimy wszystko o tegorocznym plebiscycie.

  SPONSORZY 25. PLEBISCYTU SPORTOWEGO ZIEMI RADOMSKIEJ
  *
  (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Plebiscyt Sportowy Ziemi Radomskiej. Zobacz laureatów z poprzednich lat!


  Cerrad Czarni Radom po awansie do PlusLigi [QUIZ - 1. CZĘŚĆ]

  Znasz historię radomskiego sportu? Bez problemu rozwiążesz QUIZ
  [HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!
  Zobacz 20 najciekawszych transferów w regionie radomskim

  [UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  Casting do konkursu finałowego Miss ZDJĘCIA

  Casting do konkursu finałowego Miss ZDJĘCIA

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>