Pokazał, gdzie ma sędziego. Arbiter zobaczył... goły tyłek

/SzS/
Michał Aleksandruk z Klubu Sportowego Potworów okazał się antybohaterem minionej kolejki, kiedy po meczu w Radomiu pokazał sędziemu tyłek. Sylwester Szymczak
Piłkarz z Potworowa był wściekły. Zobacz wyniki meczów radomskiej klasy okręgowej.

Antybohaterem minionej kolejki klasy okręgowej jest niewątpliwie Michał Aleksandruk, piłkarz Klubu Sportowego Potworów, który po ostatnim gwizdku zdjął spodenki i pokazał sędziemu tyłek.

Zamłynie ZA Kombud SA Radom - KS Potworów 2:1 (0:1).
0:1 Kogut 18, 1:1 Trojanowski 55 z karnego, 2:1 Trojanowski 68.

Zamłynie: Kędzierski - Krąpiec, Jackowski, Lawrenc (87 Ścigała), Bińkowski, Barański, Okólski, Rosłaniec (65 Pietrzyk), Sawicki (46 Trojanowski), Zgutka, Kaleta (46 Łabuński).
Potworów: Głuch - Nosowski, Aleksandruk, Grochala (60 Kotlimowski), Zawadzki, Wąsik, Rokiciński, Chudziński (80 Pietraszewski), Tkaczyk, Kogut, Lewiński.

To było wyjątkowo emocjonujące spotkanie, w którym nie brakowało goli, ostrych starć i na koniec nietypowych zachowań piłkarzy.

TRZY "CZERWIENIE"

Do przerwy wpadł tylko jeden gol. Michał Kogut podczas dośrodkowania uprzedził defensorów Zamłynia i zdobył gola dla gości. Po przerwie gospodarza ruszyli do ataku i sędzia w 55 minucie podyktował rzut karny. Od tego momentu mecz się zaostrzył i arbiter coraz częściej sięgał po kartki. W odstępie zaledwie kilkunastu minut Marcin Trojanowski zdobył dwie bramki, a potem zarobił dwie żółte kartki. Jednak tylko przez 10 minut Potworów grał z przewagą, bo w 80 minucie Kamil Lewiński zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.
Sędziowanie najbardziej nie spodobało się defensorowi z Potworowa, Michałowi Aleksandrukowi. Schodząc z boiska zdjął spodenki pokazał sędziowskiej trójce tylnią część ciała. Dostał czerwoną kartkę i zapewne będzie się musiał stawić na Wydziale Dyscypliny w Radomskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej.

- Jest mi bardzo wstyd. Taki doświadczony zawodnik, który kiedyś grał w trzeciej lidze i tak się zachował - powiedział po meczu trener Potworowa, Dariusz Różański.

Wulkan Windoor Zakrzew - Proch Pionki 5:0 (2:0).
1:0 Lesisz 19, 2:0 Sieradzki 27, 3:0 Lament 49, 4:0 Sieradzki 50, 5:0 K. Pysiak 90.

Wulkan: Grymuła - Pokropek, Janakowski, Senator, Molga, Krajewski (86 Sobkowiak), Lament (58 Kubryn), Godlewski, Blank, Sieradzki (77 K. Pysiak), Lesisz (77 Turczyk).
Proch: Michałek - Orłowski, M. Molga, Żak, Gębczyk, Skalski (65 K. Michalski), B. Michalski, Hajduk, Jurczak, Szczepański, Sałek.

Legion Głowaczów - Sadownik Błędów 1:0 (0:0).
1:0 Pawlonka 90 + 1.
Legion: S. Krynicki - Ogonowski, Pawlonka, Banach, W. Czubaj (39 H. Czubaj), Mikocki (83 Olczak), Osiński, Malinowski, Spytek (72 Konopka), J. Wolski (72 Kocyk), P. Bolek.

Ruszkowia Borkowice - Warka 1:2 (1:1).
0:1 Kucharski 25, 1:1 Majewski 39, 1:2 Kucharski 90.
Ruszkovia: Skuza - Iwański, Wojtunik, Urbaniak, Majewski (70 Kietla), Mazurkiewicz, Raczyński (43 Krzepkowski), Najdzik, M. Gil, Kiraga, P. Gil
Warka: Przepiórka - Jończyk, Lewandowski, Kołacz, Jędrzejewski, N. Gil (46 Filipek), Krupa, Bawor (70 M. Majewski) Kiliański, Skorupski (70 Kiraga), Kucharski.
Zawisza Sienno - Zodiak Sucha 3:0 (3:0)
1:0 Pucułek 20, 2:0 Chadała 31, 3:0 Chadała 42.
Zawisza: Pisarek - Tusiński, Dudek, Sitek, Cieśla - Pucułek, Strąk, M. Wójcik (79 G. Grzegorz), Młynek (70 Czaja), Chadała (77 Lenart), M. Klaus (67 Bańcerowski).

Oronka Orońsko - Oskar Przysucha 0:1 (0:1)
0:1 samobójcza 41.
Oronka: Boruch - K. Nogaj, K. Gumulak, Kuźmiński, G. Suligowski, P. Gumulak, B. Nogaj, Bączek (82 Słoń), Wieczorek, (72 Rzechowski), Arak (72 Skałbania), K. Czarnecki.
Oskar: Wójcik - Bińkowski, Nowak, Kucharski, Stolarek, M. Kszczotek (75 Bartosiak), K. Siwek, B. Kszczotek (46 Tomasik), J. Sapieja, Płuciennik (60 Rajca), Pałgan (75 Ł. Sapieja).

Plon Garbatka - Gryfia Mirów 1:3 (1:1)
1:0 Panek 18, 1:1 Sasal 35, 1:2 K. Minda 54, K. Minda 80.
Jastrzębski - Spadło, Dzik, Sasal, D. Minda, Pacek, Gromek, Suwara, Damian Bilski I (75 Damian Bilski II), Wiśnios, K. Minda (85 Król).

Powiślanka Lipsko - Szydłowianka 3:4 (2:1).
1:0 Dwojak 3, 2:0 samobójcza 20, 2:1 Janik 38, 2:2 Walkiewicz 50, 3:2 Krupa 55, 3:3 K. Koniarczyk 60, 3:4 S. Jakubczyk 80.
Szydłowianka: Wieczorek - Kośmiński, S. Jakubczyk, Gawor, Wiatrak, Okła, Koniarczyk (62 Ł. Jakubczyk), Rafalski (70 P. Janik, Walkiewicz (73 Wajszczuk), Ł. Janik (90 Sala), Ogar.

Więcej o klasie okręgowej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"