Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 6
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pracownik Obsługi Płytowej w Porcie Lotniczym Warszawa-...

Praca w Porcie Lotniczym Warszawa-Radom. Największa agencja w Polsce rozpoczyna rekrutację. Kto jest poszukiwany? Zobaczcie zdjęcia i oferty

Agent Obsługi Naziemnej (Obsługa Pasażerów) na Lotnisku

Pracownik Obsługi Płytowej w Porcie Lotniczym Warszawa- Radom.
Do momentu oficjalnego otwarcia lotniska w Radomiu miejsce pracy to Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Dofinansujemy Twoje dojazdy!
To oferujemy:
·      Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·      Umowa o pracę od pierwszego dnia
·      Konkurencyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym
·      Prywatna opieka medyczna
·      Bogaty pakiet benefitów i dodatków
·      Pełny pakiet szkoleń i kursów
·      Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju
·      Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży
Twój Zakres Obowiązków:
·      Kompleksowa obsługa pasażera w terminalu lotniska
·      Obsługa informacji w terminalu oraz telefonicznie
·      Obsługa pasażera w kasie biletowej
·      Obsługa pasażera w biurze bagażu zaginionego
·      Obsługa rejsów General Aviation i VIP
·      Współpraca z innymi sekcjami naszej firmy i służbami lotniska
Wymagania:
·      Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
·      Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta
·      Umiejętność pracy w zespole
·      Umiejętność pracy pod presją czasu
·      Chęci i motywacja do prac