Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 6
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pracownika Obsługi Płytowej w Porcie Lotniczym Warszawa-...

Praca w Porcie Lotniczym Warszawa-Radom. Największa agencja w Polsce rozpoczyna rekrutację. Kto jest poszukiwany? Zobaczcie zdjęcia i oferty

Pracownik Obsługi Płytowej

Pracownika Obsługi Płytowej w Porcie Lotniczym Warszawa- Radom.
Do momentu oficjalnego otwarcia lotniska miejsce pracy to Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Dofinansujemy Twoje dojazdy!
To oferujemy:
·      Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·      Umowa o pracę od pierwszego dnia lub umowa zlecenie do wyboru
·      Konkurencyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym
·      Bony Sodexo
·      Prywatna opieka medyczna
·      Bogaty pakiet benefitów i dodatków
·      Pełny pakiet szkoleń i kursów
·      Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju
·      Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży
Twój Zakres Obowiązków:
·      Kompleksowa obsługa samolotu po wylądowaniu na lotnisku
·      Rozładunek i załadunku bagażu
·      Holowanie samolotów
·      Wypychanie samolotów przed startem
·      Odladzanie samolotów
·      Operowanie specjalistycznym sprzętem lotniskowym (po ukończeniu szkoleń)
Wymagania:
·      Niekaralność (warunek konieczny)
·      Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
·      Sprawność fizyczna
·      Umiejętność pracy w zespole
·      Umiejętność pracy pod presją czasu
·      Chęci i motywacja do pracy
·      Gotowość do pracy w godzinach wczesno porannych i późno wieczornych