Przepychanki, czerwone kartki w meczu kobiet Sportowej Czwórki Radom z Rolnikiem Głogówek. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Czwórka - Rolnik
Fragment meczu Czwórka - Rolnik Sylwester Szymczak
Bardzoo ciekawy i emocjonujący przebieg miał mecz I ligi kobiet, w którym Hydrotruck Sportowca Czwórka Radom pokonała Rolnik Głogówek 5:2. Po pięciu minutach...rywali prowadziły 0:2.

Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom - Rolnik Głogówek 5:2 (1:2)
Bramki: Szydło 11, Kosiarska 64, Barczak 66, Dall'Ara 69, Chmura 80
Hydrotruck: Wicik (46 Snopczyńska) - Sobczak , Mućka, Barczak, Żabicka (81 Kowalewska), Franaszek, Chmura, Zielińska, Szydło, Kosiarska, Dall'ara.

Do Radomia przyjechał Rolnik, który szukał pierwszych punktów w sezonie. To najsłabszy zespół w lidze, ale wiadomo było, że do tej drużyny w ostatnich dnia dołączyły cztery zawodniczki z wyższych lig ukraińskiej. Bardzo szybko okazało się, że to nie ten sam Rolnik. Po 4 minutach było...0:2.
Potem z biegiem czasu radomianki się przebudziły, ale do przerwy wykorzystały jedną okazję.
Sporo emocji było zaraz po przerwie. Na poczatku drugiej połowy najpierw jedna, a za chwilę druga zawodniczka Rolnika otrzymały czerwone kartki. Doszło do awantury i przepychanek. Na szczęście radomianki szybciej opanowały i grając z przewagą dwóch piłkarek grało im się o wiele łatwiej. Trzy bramki dla hydro wpadły w ciągu pięciu minut i było już praktycznie po meczu.
Dzięki wygranej, Czwórka wskoczyła na 2 miejsce w I lidze.