Przerwali grę, gdy obok… zapaliła się stodoła! Burze na meczach w regionie

Redakcja
Poznaj wyniki niedzielnych spotkań klasy A, grupy 1 i 2 oraz klasy B, grupy 1 i 2

Gwałtowne burze, które przeszły wczoraj nad regionem spowodowały przerwanie kilku spotkań. Najgroźniej było w Rudzie Wielkiej, gdzie miejscowy LUKS podejmował Gryf Policzna.

Ze względu na intensywne wyładowania, mecz w drugiej połowie, został przerwany na około 20 minut. Sytuacja była poważna, bowiem od uderzenia pioruna zapaliła się znajdująca się w pobliżu boiska stodoła.

Przerwany został również mecz wicelidera Gracji Tczów z liderem, Zawiszą Sienno. Przerwa nie wybiła z uderzenia Zawiszy. Podopieczni Krzysztofa Sieczki wygrali 8:2 i są bardzo bliscy awansu.