Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 1:1

90 minuta meczu, Kamil Kościelny pakuje piłkę do siatki.
90 minuta meczu, Kamil Kościelny pakuje piłkę do siatki. Tadeusz Klocek
W meczu piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom zremisował 1:1 z ROW 1964 Rybnik. Gola dla gości strzelił Mariusz Muszalik w 45 minucie. Wyrównał z doliczonym czasie gry Kamil Kościelny.

Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1), Kamil Kościelny 90+1 - Mariusz Muszalik 45.

Radomiak: Michał Kula - Maciej Wasilewski, Kamil Kościelny, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski - Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton (72 Przemysław Śliwiński), Chinonso Agu, Mateusz Radecki, Radosław Mikołajczak - Kamil Cupriak (57 Michał Chrabąszcz).

ROW 1964: Daniel Kajzer - Marek Krotofil, Jacek Broniewicz, Marcin Grolik, Dawid Gojny - Paweł Mandrysz (87, Sebastian Siwek), Szymon Jary, Bartosz Slisz, Mariusz Muszalik, Radosław Dzierbicki (76 Sebastian Musiolik) - Marek Gładkowski (62 Gabriel Nowak).

W 45 minucie w sytuacji jeden na jednego, Mariusz Muszalik pokonał Michała Kulę. W doliczonym czasie gry drugiej połowy, Chinonso Agu zdecydował się na strzał, piłkę przed siebie wybił bramkarz Daniel Kajzer, dopadł do niej Kamil Kościelny i wpakował do siatki.

Ten punkt Radomiakowi zdecydowanie się należał za ogromne zaangażowanie i ambicję do ostatniego gwizdka sędziego.