Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0

3 minuta meczu, Radomiak - Stal. David Kwiek (w białym stroju) strzela gola na wagę wygranej i trzech punktów. Tadeusz Klocek
W meczu 19 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom pokonał 1:0 Stal Stalową Wolę i został nowym liderem tabeli.

Bramka: 1:0 David Kwiek 3 minuta

Radomiak: Szady -Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Stanisławski, Bemba (88 Kucharski), Kościelny, Kwiek (69 Filipowicz), Brągiel, Leandro (79 Agu).

Stal: Koncki - Mistrzyk, Kolbusz, Gębalski, Bętkowski, Stelmach, Wójcik (65 Korczyński), Jarosz, Żołądź, Wasiluk (77 Zwierucha), Dziubiński (86 Dobkowski).

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin). Widzów: 3500.

Radomiak Radom w meczu 19 kolejki pokonał na własnym boisku Stal Stalową Wolę. Po zdobyciu trzech punktów przez podopiecznych trenera Vernera Liczki, piłkarze Radomiaka objęli przodownictwo w tabeli z dorobkiem 40 punktów.

W sobotę grają najgroźniejsi rywale. Raków Częstochowa (ma 38 punktów gra z Wartą w Poznaniu. Odra Opole (36 punktów) gra z Polonią w Warszawie. Czy Radomiak przezimuje na pozycji lidera, zadecydują te dwa spotkania.

W 3 minucie meczu po zagraniu Dariusza Brągiela do Davida Kwieka, ten drugi w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali, Bartoszem Konckim, strzałem z dość ostrego kąta po długim rogu wpakował piłkę do siatki. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando pod podopiecznych trenera Vernera Liczki.

Z kolei Rafał Wójcik, trener Stali cały mecz oglądał z trybun. Kilka godzin przed meczem Polski Związek Piłki Nożnej poinformował klub ze Stalowej Woli, że trener Rafał Wójcik nie może zasiąść na ławce trenerskiej. Kara to efekt zachowania Rafała Wójcika podczas meczu 18 kolejki z Odrą Opole. Stal wygrała ten mecz 2:1.

Cały mecz przebiegał pod dyktando Radomiaka. Wielkie brawa dla zielonych za całą rundę jesienną. Wielkie brawa także dla kibiców Radomiaka za wspaniały doping.