Radomska Klasa A. Niewiarygodny zwrot akcji w Zwoleniu! Młodzik 18 Radom i Zawisza Sienno w okręgówce. Zwolenianka na trzecim miejscu

Maciej Kwiatkowski
Młodzik 18 Radom wraca do Tymex Ligi Okręgowej!>>>
Młodzik 18 Radom wraca do Tymex Ligi Okręgowej!>>>Klubowy Facebook
Piłkarze dwóch grup radomskich klas A, zakończyli sezon. W decydującym meczu o awansie Zwolenianka Zwoleń, choć prowadziła do z Młodzikiem 18 Radom aż do 97. minuty, przegrała! Potknięcie wicelidera wykorzystał zespół Zawiszy Sienno, i to on z radomianami uzyskał promocję do okręgówki!

Ostatnia kolejka w radomskiej klasie A

Do cudu doszło w Zwoleniu. Zajmująca drugie miejsce w tabeli drużyna Zwolenianki, do przerwy po golach: Dominika Sekuły oraz Pawła Rogali wygrywała z liderem z Radomia. Korzystny dla siebie wynik (2:1) miejscowi utrzymywali aż do 97 minuty! Wówczas dwa gole uzyskali podopieczni Łukasza Glisty, którzy w nieprawdopodobnych okolicznościach wywalczyli pierwszą lokatę w Rapo grupie I i awansowali do Tymex Ligi Okręgowej. Porażkę Zwolenianki wykorzystała trzecia w tabeli, przed tą serią gier Zawisza Sienno. Drużyna trenera Krzysztofa Sieczki rozgromiła rezerwy Energii Kozienice i także zagra w nowym sezonie w okręgówce.