Radomska Klasa A. Iłżanka zatrzymana przez outsidera. Bez goli w hicie w Radomiu. Wyniki obu grup: Rapo i Wosztyl. Zobacz zdjęcia

Maciej Kwiatkowski
Zawodnicy Hubertusa Chomentów sprawili największą niespodziankę tej serii>>>
Zawodnicy Hubertusa Chomentów sprawili największą niespodziankę tej serii>>>Facebook klubowy
Piłkarze obu grup radomskich klas A, a więc I Rapo i II Wosztyl, rozegrali mecze 25. kolejki. Do sensacyjnego wręcz rozstrzygnięcia doszło w Kazanowie, gdzie Iłżanka przegrała z ostatnim w tabeli Hubertusem Chomentów. Niezwykle ciekawie jest na szczycie w grupy I.

Wyniki i tabele 25. kolejki Rapo i Wosztyl klas A:

Rapo klasa A, 25. kolejka:
W hicie przedostatniej kolejki Młodzik zremisował z Zawiszą. W niedzielę wyjazdowy mecz wygrała Zwolenianka i wciąż nie wiemy, kto z tej grupy uzyska promocję! Przypominamy, że awans do okręgówki wywalczą dwa najlepsze zespoły rozgrywek. Za to pięć goli padło w Kazanowie. Tam rozpędzona Iłżanka, która wygrała sześć kolejnych meczów do przerwy remisowała z Hubertusem. Po przerwie trzy gole zdobyli goście!

Wosztyl klasa A, 25. kolejka:

W grupie II Sokół przegrywał z rezerwami LKS-u Promna 1:3, ale to zespół z Przytyka strzelił trzy następne gole i okazał się triumfatorem. Wygrana, co najmniej do niedzieli pozwoliła tej drużynie awansować na fotel lidera. Także siedem goli padło w Ruszkowicach, a cztery w Taczowie. KS Lesznowola walczyła do końca i gola na wagę remisu, strzeliła w doliczonym czasie gry.

Sokół Przytyk - LKS II Promna 4:3
Ruszcovia Borkowice - KS Potworów 2:5
Powała Taczów - KS Lesznowola 2:2
Chojniak Wieniawa - Oronka Orońsko 0:4
Orzeł Gielniów - GPSZ Głuchów 1:2