Daniel Ciupiński (przy piłce) tym, razem nie zdobył gola
Daniel Ciupiński (przy piłce) tym, razem nie zdobył gola S. Szymczak
To był inny zespół niż ten, który wygrał w derbach

Broń Radom - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0), Jamróz 71 - Chmielewski 63.

Broń: Młodziński - Cichoń, Kupiec, Kośmicki, Ubożak (65 Jarząbek), Jamróz, Sałek, Czarnecki, Kozubek, Zietek (65 Chudziński), Ciupiński.
Legionovia: Błesznowski - Barankiewicz (72 Wawrzyniak), Chmielewski. Delikat, Tkacz, Klimkowski, Kuźmińczuk (88 Urban), Mróz, Pacuszka (56 Giżyński), Uwadizu (84 Waletrzak), Wróbel.

Przy porywistym wietrze i ciągle padającym deszczu oba zespoły stworzyły mierne widowisko. Broń z przebiegu spotkania była zespołem lepszym, ale przez całe 90 minut stworzyła sobie nie wiele sytuacji podbramkowych. Na pewno nie był to ten sam zespół, który tydzień wcześniej wygrał derby z Radomiakiem 3:2.

Gole padały w drugiej połowie. W 63 minucie goście oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę i to wystarczyło, aby zdobyć cenny punkt. Rafał Chmielewski dostał długą piłkę po ziemi, ominęła ona nogi defensorów Broni i zawodnikowi Legionovii pozostało tylko dołożyć nogę.

Kilka minut później po dośrodkowaniu Dariusza Kozubka, Łukasz Jamróz strzałem głową wyrównał stan meczu.

Więcej o meczu, rozmowy z trenerami, statystyki i ciekawostki w poniedziałkowym "Echu Sportowym"