Remis piłkarzy Broni Radom z Siarką Tarnobrzeg

/W.Ł./
Piłkarze Broni Radom, z piłką Georghe Teboh zremisowali z Siarką w Tarnobrzegu.
Piłkarze Broni Radom, z piłką Georghe Teboh zremisowali z Siarką w Tarnobrzegu. Marcin Radzimowski
Wynikiem 1:1 zakończył się mecz sparingowy Broni Radom z Siarką w Tarnobrzegu. Pilica Białobrzegi pokonała 3:2 Victorię Koronowo. Skaryszewianka Skaryszew wygrała 4:2 z Polonią Iłża.

Siarka Tarnobrzeg - Broń Radom 1:1 (1:1), Rożek 38 - Ziętek 4.

Broń: Młodziński (70 Michałek) - Noheem, Czachór, Ku-piec, Budziński - Doliński (70 Zieliński), Sałek, Ziętek (60 Łyż-wa), Marczak (46 Rdzanek) - Ciupiński (60 Maciejczak), Teboh (75 Ciupiński).

WOLSKI WRÓCIŁ DO KOZIENIC
Broń była zespołem lepszym i powinna ten mecz wygrać, ale remis też nie jest złym wynikiem.
Radomianie zagrali bez kontuzjowanych, Badji Kourou i Piotra Nowosielskiego. Przed meczem z Siarką, Artur Kupiec trener naszego zespołu podzię-kował za współpracę Marcinowi Janakowskiemu, a Paweł Wol-ski zdecydował się powrócić do Kozienic. Następny sparing ra-domianie rozegrają w środę za Mszczonowianką w Mszczono-wie.

Victoria Koronowo - Pilica Białobrzegi 2:3 (0:1), Koła-kowski z karnego, Kacprzak, Karolewski.
Pilica, I połowa: Pasturczyk - Mazur, Wysocki, Janow-ski, Bogacki - Wojtysiak, Krzyżański, Lejdyn, Rojek - Kołakowski, Gołębiewski.
Pilica, II połowa: Pasturczyk - Bogacki, Kuźma, Janow-ski, Karolewski - Wasilewski, Dąbrowski, Jasikowski, Kacprzak, Rojek - Kucharczyk.

DWA RZUTY KARNE
Prosto po kilkugodzinnej jeździe autokarem na zgrupowanie do Świetakowa (Bory Tucholskie) Pilica zagrała z piątą drużyną III ligi kujawsko-pomorskiej-wielkopolskiej Victorią Koronowo. W pierwszej połowie białobrzeżanie mieli dwa rzuty kar-ne. Pierwszy został podyktowany za faul na Mateuszu Wojty-siaku, ale piłka po strzale Marka Gołębiewskiego trafiła w po-przeczkę. Druga jedenastka już została wykorzysta-na. Faulowany był Arnold Kołakowski i sam poszkodowany po-konał bramkarza Victorii. Na 2:0 podwyższył Jacek Kacprzak po technicznym strzale z 18 metrów. Następne minuty podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego zagrali zbyt nonszalancko i po kontrach stracili dwie bramki. zbyt ofensywnie i nonszalancko Na kilka minut przed zakończeniem meczu, po zagraniu piłki przez Kacprzaka, Jarosław Karolewski zapewnił Pilicy zwycięstwo. Po długiej przerwie spowodowanej chorobą po raz pierwszy w sparingu zagrał Paweł Wysocki. W me-czu nie zagrali Mirosław Siara, Karol Stępniewski, Adam Bolek i Rafał Masłowski. Dwaj pierwsi z powodu obowiązków służbo-wych w ogóle nie pojechali na obóz, Bolek i Masłowski dziś po-jechali do Świetakowa. W Pilicy testowani są młodzi piłkarze, Radomiaka Radom Michał Kucharczyk i Michał Wasilewski, Ka-rol Pasturczyk z GLKS Nadarzyn, Konrad Rojek z Piaseczno), Michał Zawalich (Warta Sieradz), Tomasz Kuźma z Polonii Warszawa. W kręgu zainteresowań jest także, ale nie ma go na obozie, Michał Zawalich z Warty Sieradz.

Skaryszewianka Skaryszew - Polonia Iłża 4:2 (3:1), Banaszkiewicz 2, Grygiel, Mucha - Bednarek, Rysiewski z karnego.
W Skaryszewiance zagrał m.in. były gracz Orła Wierzbica, Jacek Gogacz oraz dwaj doświadczeni zawodnicy, Robert Stępniewski i Krzysztof Banaszkiewicz. W Polonii zagrało dużo testowanych piłkarzy, m.in. Kuźmiński, Markowski, Krupa, Bednarek, Molęda, Madej i Kowalczyk.