Remis Radomiaka Radom w Płocku z Wisłą

/W.Ł./
Mateusz Radecki strzelił pierwszego gola dla Radomiaka w meczu z Wisłą w Płocku. Włodzimierz Łyżwa
2:2 takim wynikiem zakończyło się sparingowe spotkanie Radomiaka Radom z pierwszoligową Wisłą w Płocku. Gole dla radomian strzelili, Mateusz Radecki i Daniel Onyekachi z rzutu karnego.

Wisła - Radomiak 2:2 (0:1), Szymon Matuszek 47, Patryk Kamiński 86 - Mateusz Radecki 17 , Daniel Onyekachi 79 z karnego.

Radomiak Radom, I połowa: Łukasz Skowron - Aleksiej Dubina, Jacek Moryc, Maciej Świdzikowski, Andrzej Wójcik - Paweł Tarnowski, Kabir Ojikutu, Marcin Figiel, Mateusz Radecki, Aleksander Temerovski - - Uzoma Luke.

Radomiak, II połowa: Piotr Banasiak - Dawid Sala, Aleksiej Dubina, Andrzej Wójcik, Aleksander Temerovski - Wojciech Wocial, Mikołaj Tokaj, Sebastian Wiśniewski, Mateusz Dąbrowski, Maciej Domański - Daniel Onyekachi.

Wisła: Krzysztof Kamiński - Łukasz Sekulski, Łukasz Nadolski (46 Artur Wyczałkowski), Marko Radić, Marcin Bodnar - Michał Rutkowski (46 Ricardinho), Rafał Zembrowski, Szymon Matuszek, Damian Jaroń (60 Fabian Hiszpański) - Mosart (65 Patryk Kamiński), Kamil Biliński (60 Jakub Kustra).

W radomskim zespole dobrze zaprezentowali się testowani piłkarze, Andrzej Wójcik z MLKS Żabno, Ukrainiec Aleksander Temerovski z Motoru Lublin i Daniel Onyekachi z LZS Piotrówka.

Więcej czytaj w czwartkowym "Echu Dnia".