Reprezentant Przysuchy z Zygmuntem Chajzerem walczyli o Puchar Polski Oldboyów

Sok
Adam Fedorczyk z Przysuchy (z lewej) wraz z Zygmuntem Chajzerem, na II miejscu podium. Archiwum
Adam Fedorczyk z Przysuchy, grający razem z Zygmuntem Chajzerem, znanym prezenterem radiowym i redaktorem, zajęli II miejsce na turnieju siatkarskim.

Wszystko działo się w ostatni weekend w Monta Beach Volley Club w Warszawie, gdzie odbył się Puchar Polski Oldboyów w siatkówce plażowej. W turnieju uczestniczyło ponad 60 zawodników z całej Polski w 6 kategoriach wiekowych. W kategorii +120 lat - to suma lat zawodników - uczestniczyły 4 pary w tym para Zygmunt Chajzer z Warszawy i Andrzej Fedorczyk z Przysuchy. Pierwszego dnia zespoły grały systemem każdy z każdym i para Chajzer- Fedorczyk wygrała wszystkie mecze 2:0 z pozostałymi zajmując 1 miejsce. Drugiego dnia odbyły się finał w którym para Chajzer- Fedorczyk zmierzyła się z parą z Warszawy. Po bardzo zaciętym pojedynku wygrała para z Warszawy, a para Chajzer- Fedorczyk zadowoliła się srebrem.