Rezerwy Rosy Radom przegrały z Legią Warszawa (zdjęcia)

/SzS/
Z piłką Jakub Schenk
Z piłką Jakub Schenk Ł. Wójcik
Dwóch porażek, ale po bardzo zaciętych spotkaniach do-znali w drugiej lidze koszykarze Pułaskiego Warka i rezerw Rosy Radom.

Rosa II Radom - Legia Warszawa 58:72 (18:17, 8:19, 24:21, 8:15).
Rosa: Zegzuła 12 (2), Cetnar 11, Zwęgliński 8, Schenk 7 (1), Stanios 6 (1), Kuczyński 6, Michalski 3, Łabędź 3, Sobuta 2, Zielinko 0.
Już dawno na pojedynek rezerw nie przyszło aż tak wielu widzów. Cała dolna trybuna w hali "Budowlanki" była zapełniona. Niestety doping kibiców nie pomógł i goście zwyciężyli.
Samo spotkanie było bardzo emocjonujące, bo przez dłuższy czas wynik oscylował wokół remisu. Dopiero w ostatniej kwarcie górę wzięło doświadczenie gości. Zawiodła też skuteczność w ostatniej kwarcie.

PWiK Piaseczno - Pułaski Warka 122:115 (19:33, 27:22, 27:25, 31:24, dogr. 18:11).
Pułaski: Przyborowski 30 (1), Adamczyk 28 (1), Kapturski 18 (2), Mieczkowski 15 (2), Gazarkiewicz 15, Paliński 6 (2), Makowski 3 (1), Stefaniuk 0, Paszyn 0, Piątek 0.
Koszykarze Pułaskiego byli bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki w wyjazdowym meczu z wiceliderem tabeli. Zwłaszcza w pierwszej połowie warczanie grali bardzo dobrze, zaskoczyli skutecznością i mieli już nawet 15 punktów przewagi. Gospodarze w ostatnich sekundach gonili wynik i doprowadzili do dogrywki. Tutaj zabrakło sił i doświadczenia, aby zwyciężyć.