Siatkarki Jadar AZS Politechnika Radom nie sprostały Chemikowi Police (zdjęcia)

/sid/
Podopieczne Jacka Skroka (w środku) uległy 1:3 Chemikiem Police
Podopieczne Jacka Skroka (w środku) uległy 1:3 Chemikiem Police T. Klocek
W meczu 3. kolejki pierwszej ligi kobiet Jadar AZS Politechnika Radom przegrał 1:3 z Chemikiem Police.

Radomianki zdołały nawiązać wyrównaną walkę z faworytkami rozgrywek pierwszej ligi. Zespół z Polic nie rozbił gospodyń zagrywką, ale pewnie wygrał dwa sety. W trzecim do walki poderwały się gospodynie, zwyciężając do 15. W czwartym secie, przy stanie po 21 doszło do kontrowersyjnej sytuacji, która nieco zepsuła widowisko. Przyjezdne zbyt wiele razy odbiły piłkę, czego nie zauważył prowadzący zawody sędzia Tomasz Grzegorek i przyznał im punkt. Chemik, zdobył także trzy kolejne punkty, wygrywająca seta i cały mecz.

- Niestety w pierwszej lidze nie ma możliwości obejrzenia powtórek - przyznał po meczu Jacek Skrok, trener radomianek. - Oddaliśmy końcówki setów własnymi błędami. Fajny mecz, pełen emocji i walki, tylko szkoda, że nie zdobyliśmy punktu.

Jadar AZS Politechnika Radom - Chemik Police 1:3 (22:25, 20:25, 25:15, 21:25).
Jadar AZS: Karbowska, Grzelak, Natanek, Kijakowa, Hawryła, Michalska - Jagodzińska (libero) oraz Lachowska, Kucharska, Ciesielska.