Siatkarze KKS-u Kozienice bezlitośni dla Campera Wyszków. Kozieniczanie oddali rywalom tylko jednego seta

Radosław Olchowski
Siatkarze Enea KKS -u Kozienice mają 14 zwycięstwo w tym sezonie 2. ligi.
Siatkarze Enea KKS -u Kozienice mają 14 zwycięstwo w tym sezonie 2. ligi. archiwum KKS Kozienice
Drugoligowi siatkarze Enea KKS-u Kozienice pewnie pokonali na wyjeździe Campera Wyszków. Kozieniczanom trafiła się mała wpadka w drugim secie, co z nawiązką nadrobili w dwóch kolejnych odsłonach.

Camper Wyszków – Enea KKS Kozienice 1:3
Sety: 22:25, 25:20, 11:25, 19:25
KKS: Ranecki, B. Koryciński, Kałasz, Baranowski, D. Ostrowski, Sokołowski, Głogowski (libero) oraz Kiernoz, A. Ostrowski, Bartnik, Kapusta.

Podopieczni trenerów Marka Grzelczaka i Michała Kality nie zawiedli i po dobrej grze dopisali trzy punkty do klasyfikacji. KKS wciąż zajmuje pozycję wicelidera tabeli.

Siatkarze KKS mozolnie budowali przewagę. Przy stanie 15:10 dla przyjezdnych sztab szkoleniowy gospodarzy poprosił o czas. Ostatecznie nie pomogło, bo zespół z Puszczy wygrał partię otwarcia. Co prawda Camper wyrównał stan meczu, ale to tylko podrażniło graczy z Kozienic.

W setach numer trzy i cztery siatkarze KKS -u wręcz zdemolowali szeregi miejscowych. Byli lepsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Stąd też gładki triumf i zapisane kolejne trzy punkty do tabeli tej grupy 2. ligi.
Kolejny mecz kozieniczanie rozegrają 17 lutego. Na wyjeździe zmierzą się z Metrem Warszawa.

W innych meczach 18 kolejki: Necko Augustów – MOS WOLA Warszawa 3:1, Metro Warszawa – Trójka Międzyrzecz Podlaski 3:2, KS Błonie – SMS PZPS II Spała 2:3, Polcanex Kobyłka – Lechia II Tomaszów Mazowiecki 1:3. Spotkanie Volley Ostrołęka – Sparta Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w sobotę 9 marca.