Sobotni rywal Radomiaka Radom osłabiony przed meczem z Zielonymi. Cztery gole w pojedynku Warty z Ruchem

Maciej Kwiatkowski
Warta do meczu z Radomiakiem podejdzie osłabiona
Warta do meczu z Radomiakiem podejdzie osłabiona Marcin Słoka
W ostatnim meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań zremisowała z Ruchem Chorzów. To nie jedyne straty, jakie podczas tego pojedynku dotknęły podopiecznych Dawida Szulczka. Ci na sobotni mecz z Radomiakiem przyjadą osłabieni.

Warta Poznań osłabiona przed meczem z Radomiakiem Radom

Mecz w Grodzisku Wielkopolskim obfitował w walkę, a także gole. W samej pierwszej połowie kibice obejrzeli trzy trafienia, a na przerwę, na prowadzeniu schodzili zawodnicy Warty. Najpierw piłkę w bramce strzeżonej przez Michała Buchalika umieścił Maciej Żurawski, a tuż przed przerwą rzut karny wykorzystał Kajetan Szmyt.

Niestety tylko w pierwszych 45 minutach trener Szulczek musiał dokonać dwóch niewymuszonych zmian. Boisko opuścili kontuzjowani: Dawid Szymonowicz i Adrian Lis. Szymonowicz, to czołowy stoper poznaniaków, zaś Lis podstawowy golkiper zespołu.

Po zmianie stron gospodarze bronili wyniku i to się na nich zemściło. Gola dla Ruchu na wagę remisu uzyskał Michał Feliks, czyli były zawodnik Radomiaka Radom.

Początek pojedynku pomiędzy Radomiakiem a Wartą w sobotę 19 sierpnia o godzinie 15:00. Relację na żywo przeprowadzi portal echodnia.eu.