Sparingowa niespodzianka. Zamłynie przegrało z Gryfem Policzna (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
W niedzielnym meczu sparingowym, czwartoligowe Zamłynie Radom przegrało z niżej notowanym Gryfem Policzna. Zamłynie ZA Kombud S.A Radom - Gryf Policzna 0:1 (0:1)Bramka: Marchewka 24Zamłynie: Kołodziejski - Stańczyk, Szary, Chudziński, Grygiel, Nowosielski, Midziołek, testowany, Bawor, Barzyński, Szubiński oraz Prasek, Moskwa, Lech, Woźniak, Oparcik, Nowocień, testowany. Słabe spotkanie w wykonaniu czwartoligowca. Przed przerwą Gryf miał trzy świetne okazje do zdobycia gola i po jednej z nich Marchewka dał drużynie prowadzenie. W drugiej połowie optycznie lepsza była ekipa Zamłynia, ale sytuacji bramkowych było niewiele. W 70 minucie radomianie nie wykorzystali rzutu karnego. Mariusz Moskwa trafił w poprzeczkę. - Na pewno sporym usprawiedliwieniem dla naszego zespołu jest fakt, że w tym tygodniu drużyna zaliczyła mocne jednostki treningowe, wykonała bardzo dużo pracy i widać było na boisku, że brakuje tej świeżości - uzasadnia wiceprezes Zamłynia, Piotr Pluta. W ekipie z Radomia testowano młodych graczy rezerw Radomiaka i Ajaxu Radom. Sylwester Szymczak