Wybierz miasto:
  Sylwester 2018/2019. W miastach regionu radomskiego będą...

  Sylwester 2018/2019. W miastach regionu radomskiego będą zabawy „pod gwiazdami”

  Mateusz Kaluga

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Sylwestrowe imprezy „pod gwiazdami” cieszą się dużą popularnością. Takowe odbędą się w kilku miastach regionu - Białobrzegach, Grójcu, Warce, Kozienicach
  1/9
  przejdź do galerii

  Sylwestrowe imprezy „pod gwiazdami” cieszą się dużą popularnością. Takowe odbędą się w kilku miastach regionu - Białobrzegach, Grójcu, Warce, Kozienicach i Szydłowcu. ©Tadeusz Klocek

  Już w poniedziałek najgorętsza i najbardziej szampańska noc w całym roku. Sylwester 2018/19 zbliża się wielkimi krokami. Ile osób tyle planów. Wciąż popularne są domówki i bale sylwestrowe, ale imprezowicze bawią się również na miejskiej zabawie "pod chmurką". Sprawdzamy gdzie się odbędą.

  Już w poniedziałek najgorętsza i najbardziej szampańska noc w całym roku. Sylwester 2018-19 zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie jeszcze planów - przedstawiamy propozycje.


  Ile osób - tyle pomysłów oraz imprez. Wciąż niezwykle popularne są domówki i wielkie bale sylwestrowe. Ale na wartośći zyskują również imprezy plenerowe pod gwiazdami z symbolicznym kieliszkiem szampana i życzeniami od włodarzy danego miasta, w którym spędzamy Sylwestra i witamy Nowy Rok.

  Radom tym razem bez plenerowej imprezy


  Co roku radomianie wspólnie żegnali stary i witali nowy rok na imprezie na deptaku przy Urzędzie Miejskim. Była muzyka, w wykonaniu DJ-a bądź zespołu, wspólna zabawa, a o północy - życzenia od prezydenta. Jednak w tym roku tradycji nie stanie się zadość. Ze względu na zbyt późne uchwalenie budżetu na nowy rok, a co za tym idzie, deficytu, nie odbędzie się miejska impreza.
  Władze miejskie mówiły, że zostało im zbyt mało czasu na organizację sylwestra. Zadeklarowały jednak, że rozważą, czy nie lepiej zorganizować imprezę plenerową w okresie letnim. Warto nadmienić, że na specjalny koncert zaprasza Radomska Orkiestra Kameralna, a na spektakl - Teatr Powszechny.

  Białobrzegi


  Tradycyjnie sylwestrowa impreza odbędzie się na Placu Zygmunta Starego w rynku w Białobrzegach. Wystartuje ona już o godzinie dziewiętnastej. Do dwudziestej zaplanowano zabawy oraz konkursy dla dzieci i młodzieży na lodowisku obok ratusza miejskiego (obiekt jest czynny od minionego weekendu). O 21 wystartuje sylwestrowa zabawa, która ma potrwać planowo do drugiej w nocy. Zgromadzonych w rynku będzie bawił didżej, z głośników popłyną gorące i karnawałowe utwory. O północy uczestnicy wzniosą tradycyjnie szampańskie toasty, noworoczne życzenia złożą im też innymi lokalni włodarze.

  Grójec


  Nowy rok będą mieli okazję wspólnie powitać również mieszkańcy Grójca oraz wszyscy ci, którzy będą wówczas przebywali w tym mieście. Sylwestrowa impreza w tamtejszym rynku rozpocznie się o godzinie 23. O muzyczną oprawę również zadba didżej. Nie będzie natomiast pokazu głośnych fajerwerków, organizatorzy zachęcają też do tego, aby nie strzelać petardami.

  Warka


  Sylwestrowa impreza odbędzie się także w rynku w Warce. Wystartuje o godzinie 23, publiczność będzie bawił coverowy zespół Milky Way. Impreza zakończy się około pierwszej w nocy. Tu odbędzie się tradycyjny pokaz sztucznych ogni.

  Kozienice


  Na skwerze w Kozienicach, czyli na Placu 15. Stycznia, odbędzie się zabawa sylwestrowa od 22 do 2 w nocy. Kozieniczanie będą bawić się przy muzyce elektrocznej za którą odpowiedzialny będzie DJ Gemi. Kiedy zegary wybiją północ niebo nad Kozienicami rozświetli niezwykły pokaz laserowy. Nie będzie pokazu sztucznych ogni.

  Szydłowiec


  Wszelkie atrakcje zaczną się w sylwestrową noc o godzinie 23. Właśnie wtedy z głośników popłyną pierwsze gorące rytmy, do których będzie można swobodnie tańczyć. Zabawa przy muzyce potrwa planowo do godziny pierwszej w nocy. Uczestnicy będą mogli bawić się w rytm karnawałowych hitów - zarówno tych, które królowały na parkietach w kończącym się 2018 roku jak też i popularnych przed laty. Będzie serwował je didżej.
  W Białobrzegach, Grójcu, Warce, Kozienicach oraz Szydłowcu odbędą się imprezy sylwestrowe. O dobrą atmosferę zadbają didżeje.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Galerie

  Styl życia

  Kultura