Szczęśliwe spotkanie Radomiaka z Sokołem

/W.Ł./
Marcin Grunt (z lewej) strzelec gola dla Radomiaka w meczu z Sokołem.
Marcin Grunt (z lewej) strzelec gola dla Radomiaka w meczu z Sokołem. Szymon Wykrota
Sprawdź wynik!
Radomiak Radom - Sokól Aleksandrów

Radomiak Radom - Sokół Aleksandrów

1:1 takim wynikiem zakończył się mecz trzeciej ligi, Radomiak Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki. Wynik jest szczęśliwy dla radomskiego zespołu, bo Sokół mógł wywieźć wygraną z Radomia.

Prowadzenie dla Radomiaka uzyskał w 44 minucie Marcin GRunt, po zagraniu piłki od Arkadiusza Oziewicza w rzutu rożnego. Sokół szybko wyrównał w drugiej minucie doliczonego czasu. Strzelcem gola był Ofal Okoński.