MKTG SR - pasek na kartach artykułów
6 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze"...

Takie są aktualne oferty pracy na lotnisku w Radomiu. Firma Baltona będzie prowadziła sklepy, restaurację i kawiarnie. Ruszyła rekrutacja

Młodszy Specjalista w Straży Ochrony Lotniska

Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze"

wymagania:
• Minimum wykształcenie średnie
• Umiejętność przygotowywania raportów, prezentacji i dokumentowania pracy (przygotowywanie rejestrów, protokołów i/lub raportów)
• Znajomość pakietu Ms Office
• Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
• Umiejętność pracy w zespole i przekazywania wiedzy, dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, nastawienie na rozwój
• Mile widziane: Doświadczenie w pracy na lotnisku
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zarządzającej m.in. największym portem lotniczym w Polsce
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenia i programy rozwojowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Liczne benefity socjalne i kulturalne
• Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników
• Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
• Zniżkę na produkty i usługi dostępne w strefie handlowej Lotniska Chopina
Twój zakres obowiązków:
◦ Terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami planowanie pracy dla pracowników zespołu
◦ Tworzenie harmonogramów czasu pracy
◦ Rozliczanie czasu pracy
◦ Analiza danych w Zespole Organizacji i Planowania Służby
◦ Tworzenie dokumentacji działań zespołu

Zobacz również

Zarobki w Kujawsko-Pomorskiem. Ile wynosiły kilkanaście lat temu, a ile teraz?

Prezydent o wojnie na Ukrainie i handlu z Chinami

Polecamy

Polskie piłkarki ręczne wciąż bez porażki na mistrzostwach świata

Adam Struzik wiceprezesem Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu w Radomiu. 42-letnia rowerzystka w szpitalu