MKTG SR - pasek na kartach artykułów
7 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Welcome Airport Services Sp. z o.o....

Takie są aktualne oferty pracy na lotnisku w Radomiu. Firma Baltona będzie prowadziła sklepy, restaurację i kawiarnie. Ruszyła rekrutacja

Agent Obsługi Pasażerskiej

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Radom
Twój zakres obowiązków
• Kompleksowa obsługa pasażera w terminalu lotniska
• Obsługa informacji lotniskowej w terminalu oraz telefonicznie
• Obsługa pasażera w kasie biletowej
• Obsługa pasażera w biurze bagażu zaginionego
• Obsługa rejsów General Aviation i VIP
• Współpraca z innymi sekcjami naszej firmy i służbami lotniska
Nasze wymagania
• Niekaralność (warunek konieczny)
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Chęci i motywacja do pracy
• Gotowość do pracy w godzinach wczesno porannych i późno wieczornych
To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowa o pracę od pierwszego dnia
• Prywatna opieka medyczna
• Bogaty pakiet benefitów i dodatków
• Pełny pakiet szkoleń i kursów
• Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju
• Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży
Benefity
• dofinansowanie zajęć sportowych
• prywatna opieka medyczna
• ubezpieczenie na życie
• zniżki na firmowe produkty i usługi
• spotkania integracyjne
• program emerytalny
• preferencyjne pożyczki
• parking dla pracowników
• dodatkowe świadczenia socjalne
• dofinansowanie wypoczynku
• wyprawka dla dziecka
• paczki świąteczne