Udany turniej piłkarski w Gielniowie

/Sok/
Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju piłkarskim w Gielniowie, pozowały do wspólnej fotografii. Archiwum
Sukcesem drużyny Gielniów I zakończyły się rozgrywki piłkarskie w Gielniowie. Zawody odbyły się w ostatni weekend. W Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w Gielniowie wzięło udział pięć zespołów: Uczniowski Klub Sportowy Wiktoria Gielniów I, Uczniowski Klub Sportowy Wiktoria Gielniów II, 4 Radom I, 4 Radom 99 oraz Publiczne Gimnazjum Przysucha.

Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym i po rozegraniu 10 meczów wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS Wiktoria Gielniów I, na drugim miejscu znalazł się drugi zespół Wiktorii, brązowe medale przypadły zespołowi 4 Radom I, a czwarte i piąte miejsce zajęły kolejno 4 Radom 99 i PG Przysucha.

- Drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe medale, a także koszulki sportowe. Przyznano również nagrody indywidualne - mówi Bartosz Babicki, nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej w Gielniowie i organizator turnieju.

Królem strzelców została Dominika Gąsieniec z Gielniowa, która zdobyła 12 bramek. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzmała Aleksandra Piętak z Radomia, najlepszym bramkarzem została uznana Żaneta Kacprzak z Radomia, a tytuł najlepszego obrońcy przypadł Kindze Pańczyk z Gielniowa.
Wyniki: 4 Radom I - Przysucha 2-0

Gielniów II - 4 Radom 99 2-0
Gielniów I - Przysucha 8-0
4 Radom I - Gielniów II 0-1
4 Radom 99 - Gielniów I 0-4
Przysucha - Gielniów II 0-2
4 Radom I - Gielniów I 0-1
4 Radom 99 - Przysucha 5-0