Victoria Sulejówek wysoko pokonała Broń Radom

SzS
Fragment meczu Victoria - Broń
Fragment meczu Victoria - Broń S. Szymczak
W meczu na szczycie IV ligi, Victoria Sulejówek pokonała Broń Radom 5:2. Pierwsze dwie bramki gospodarze strzelili już po czterech minutach.

VICTORIA SULEJÓWEK - BROŃ RADOM 5:2 (3:1)
Bramki: Wocial 3, Lach 5, Goluch 37, Gębski 62, Czapa 79 - Kencel 14, Nowosielski 88
Broń: Młodziński - Kencel, Sala, Kupiec, Leśniewski, Jedynak (46 Bojek), Wicik, Więcek (77 Sobolewski), Nogaj (69 Oziewicz), Nowosielski, Czarnecki (84 Aziz).

Nie tak Broń wyobrażała sobie podróż do Sulejówka. Tylko wygrana dawała radomianom szansę na wygranie ligi i grę w barażach. Jednak cały plan runął po czterech minutach. Dwa kuriozalne błędy sprawiły, że gospodarze prowadzili 2:0. Broń wyszła z szatni jak przestraszona. Ożywiła się dopiero po kwadransie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Maciej Kencel głową zdobył kontaktową bramkę. Mecz się wyrównał i wydawało się, że Broń wróciła do meczu. Tymczasem po kolejnym błędzie, w 37 minucie było już 3:1.

W drugiej połowie radomianie walczyli ambitnie, ale brakowało im pomysłu i umiejętności, aby wymyślić coś, aby przechytrzyć obronę Victorii. Gospodarze po przechwycie grali dokładnie szybko i w 80 minucie było już 5:1. Rozmiary porażki zmniejszył Piotr Nowosielski.
Na cztery kolejki przed końcem Victoria ma sześć punktów przewagi nad Bronią i lepszy bilans bezpośrednich spotkań.