Zamknij

Echo Dnia

W Skaryszewie w Ośrodku Kultury został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy piernik

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie zorganizował konkurs „Pierniczkowe Cuda”. Przysłano 18 prac dziecięcych i dwie dorosłe. Zadanie konkursowe

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie zorganizował konkurs „Pierniczkowe Cuda”. Przysłano 18 prac dziecięcych i dwie dorosłe. Zadanie konkursowe stanowiło samodzielne upieczenie i udekorowanie pierniczków, następnie przesłanie do organizatora zdjęć gotowych wypieków. Ponadto uczestnicy mieli za zadanie wykonać fotorelację z pracy nad przygotowaniem świątecznych ciasteczek oraz przedstawić opis swoich działań. W konkursie mogli brać udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Najmłodszy uczestnik kulinarnych zmagań miał zaledwie 4 lata. Wśród nadesłanych do Ośrodka Kultury zdjęć konkursowych królowały choinki, serduszka oraz piernikowe chatki.
Wszystkie przesłane zdjęcia wraz z opisami zostały zaprezentowane w mediach społecznościowych organizatora. Zachwytom nad wypiekami nie było końca, co dało się dostrzec w komentarzach internautów. Organizator zadecydował o przyznaniu dodatkowej Nagrody Publiczności dla osoby, która zbierze najwięcej głosów pod swoim pierniczkowym postem.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy