[WIDEO, ZDJĘCIA] Broń Radom wygrała na wyjeździe z Prochem Pionki, ale wypadła słabo

SzS
Fragment meczu Proch - Broń. Z lewej Konrad Paterek
Fragment meczu Proch - Broń. Z lewej Konrad Paterek Sylwester Szymczak
W piątkowe popołudnie rozegrany został towarzyski mecz, w którym Proch Pionki na własnym boisku przegrał z Bronią Radom 1:2. Szczególnie w drugiej połowie gospodarze zagrali nieźle i tej różnicy dwóch poziomów nie było widać.

PROCH PIONKI - BROŃ RADOM 1:2 (0:2)
Bramki: Wnuk 56 z karnego - Czarnecki 30, Imiela 45
Proch: Majos - Pietralski, Zieliński, Kowalkowski, Kapusta, A. Pryciak, Jaroszek, Szczepański, Nowocień, Barzyński, Wnuk oraz Maik, S. Pryciak, Trzos, Siwaha, Sobieraj, Tata Nsah, Warchoł.
Broń: Kosiorek (46 Młodziński) - Góźdź (67 Sala), Kventsar (70 Wicik), Gorczyca (68 W. kupiec), Paterek (60 Nogaj), Możdżonek (46 Leśniewski), Imiela (68 Więcek), Czarnota (70 Możdżonek), Wicik (46 Stefański), Czarnecki (66 Winiarski), Śliwiński (62 Goljasz).

Mecz odbył się na dobrym i zadbanym trawiastym boisku w Pionkach. Jedynie pomiędzy 15, a 45 minutą było widać, że Broń gra dwie ligi wyżej. W tym czasie zdobyła dwa gole, a mogła ich strzelić dużo więcej. Jednak w większości czasu, Proch nie przstraszył się przeciwnika i zagrał dość odważnie. po przerwie pionkowski zespół miał nawet swoją okazję, aby zdobyć wyrównującą bramkę.
- Trochę przestraszeni byliśmy w pierwszej połowie, ale w drugiej graliśmy o wiele lepiej - mówi trener Prochu, Robert Rogala.
Szkoleniowiec Broni nie był zbytnio zadowolony z postawy swoich podopiecznych, ale starał się znaleźć pozytywy.
- Wiemy jak trenowaliśmy we wtorek i czwartek i tej świeżości nie było widać. Niemniej bardzo się cieszę, że zagraliśmy na dobrze przygotowanym, naturalnym boisku, że obyło się bez kontuzji i możemy myśleć już tylko o lidze - powiedział trener Artur Kupiec.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom