Wulkan wygrał w Zwoleniu. Kozienice pokonały Warkę

/SzS/
Maciej Lesisz zdobył kolejną bramkę dla Wulkana i ta drużyna zdobyła bardzo ważne punkty. T. Klocek
W środę rozegrano zaległe mecze IV ligi.

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze z Zakrzewa. Drużyna mocno się namęczyła w Zwoleniu, ale komplet punktów daje nadzieję na utrzymanie.

Zwolenianka Zwoleń - Wulkan Windoor Zakrzew 1:2 (1:0).
1:0 Janakowski 8, 1:1 Lesisz 48 z karnego, 1:2 P. Kocon 75.

Zwolenianka: Kleszcz - Tęcza, Marszałek, Janakowski, Sztobryn, Kopeć, Sobkowiak (46 Karaś), Oczkowski, Krześniak (70 Szarpak), Ruszkowski (80 Malinowski), Kubica.
Wulkan Windoor: Kuczera - Siara, Zając Sieradzki, Kociński, Pysiak (60 Kubryn), Lament, Kocon, Godlewski, K. Rawa (83 Brzeski), Lesisz.

Przed przerwą sporo sytuacji do zdobycia gola miał Wulkan, ale gola zdobyli gospodarze. Mirosław Kuczera nie potrzebnie łapał piłkę zagraną od obrońcy i sędzia podyktował rzut wolny. Po szybkim rozegraniu gospodarze zdobyli bramkę z ośmiu metrów.

EGZEKUTOR LESISZ

Tuż po przerwie po faulu bramkarza Zwolenianki na Michale Lamencie, strzałem z rzutu karnego wyrównał Maciej Lesisz. Po zagraniu Kamila Rawy głową trafił do siatki Paweł Kocon.

KS Kozienice Janików - KS Warka 2:1 (1:0).
1:0 Ogonek 7, 2:0 Jańczyk 77, 2:1 Gajowniczek 80 z karnego.

Kozienice: Minda - Molenda, Strąg, Żak, Chmielewski, Jańczyk, Krupa, Czaplarski, Dziosa, Kamola, Ogonek.
Warka: Bielecki - Jędrzejewski, Wachowicz, Rokita, Majewski, Skorupa, Bawor, Kruk, Skorupski, Gajowniczek, Kucharski.

Już w siódmej minucie po strzale Artura Strąga, piłkę wybił przed siebie Sławomir, Bielecki. Dopadł do niej Sebastian Ogonek, który nie zwykł marnować takich sytuacji. W 24 minucie ten sam zawodnik trafił w poprzeczkę.

EMOCJE W KOŃCÓWCE

Bartłomiej Molęda dostał czerwoną kartkę i rzut karny na gola zamienił Rafał Gajowniczek. W ostatnich minutach grający z przewagą goście próbowali wyrównać.

Szydłowianka Szydłowiec - Naprzód Zielonki 0:1 (0:0).

0:1 M. Kamiński 87.
Szydłowianka: Furman - gaławanow (46 Sala), Kośmiński, Wiatrak, Leszczyński, Gawor, Łaciak, Rafalski, Markiewicz, Lewandowski, Wajszczuk (75 Kępczyński).

Szydłowianka powinna wygrać to spotkanie, ale niewykorzystane sytuacje gospodarzy zemściły się w 87 minucie. Goście egzekwowali rzut wolny. Marek Mucha zbił piłkę głową, Krzysztof Furman nieco spóźnił się z interwencją i piłka wpadła do szydłowieckiej bramki.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0).
1:0 Kołaczek 47
Pilica: Bolek - Wojtysiak (80 Krupa), Siara, Banaszkiewicz Banachowicz (60 Martyński), Mazur Stępniewski, Kacprzak (85 Dąbrowski), Komosa (75 Kulej), Seremak Karolewski.

Sparta Jazgarzew - Piast Piastów 2:1 (0:1),Kania 84, 90 + 3 - Gorzka 28.
Skra Konstancin - Korona Góra Kalwaria 5:1 (2:0) Polowczyk 7, Spiżarny 17 z karnego, M. Szewczyk 59, A. Kacprzak 63, Bogacki 81 - R. Kochański 48 z karnego.