WYNIKI WYBORÓW NA BURMISTRZÓW I WÓJTÓW
Przytyk
Po zliczeniu 100% głosów
Dariusz Barszcz - 10.86%
Marcin Bednarek - 19.38%
Stefan Błaszczyk - 24.31%
Marek Cibor - 5.60%
Dariusz Wołczyński - 39.85%
Jedlińsk
Po zliczeniu 100% głosów
Robert Dobosz - 35.12%
Wojciech Walczak - 64.88%
Kowala
Po zliczeniu 100% głosów
Dariusz Bulski - 19.93%
Włodzimierz Guzowski - 24.70%
Jarosław Remjasz - 1.24%
Sławomir Stanik - 50.15%
Renata Szyszka - 3.98%
Pionki - Miasto
Po zliczeniu 100% głosów
Wojciech Banaś - 16.95%
Marek Janeczek - 31.37%
Maria Kopczyńska - 7.35%
Jakub Maciejewski - 1.34%
Henryk Rybak - 17.54%
Andrzej Wieczerzyński - 2.04%
Romuald Zawodnik - 23.40%
Pionki - gmina
Po zliczeniu 100% głosów
Małgorzata Sekuła - 19.42%
Mirosław Ziółek - 80.58%
Wolanów
Po zliczeniu 100% głosów
Adam Gibała - 48.49%
Krzysztof Murawski - 51.51%
Wierzbica
Po zliczeniu 100% głosów
Zdzisław Jastrzębski - 11.40%
Marek Matejski - 7.44%
Dariusz Myśliwiec - 63.75%
Andrzej Zawisza - 17.41%
Iłża
Po zliczeniu 100% głosów
Andrzej Moskwa - 74.30%
Artur Prokop - 25.70%
Jedlnia Letnisko
Po zliczeniu 100% głosów
Piotr Leśnowolski - 41.21%
Zbigniew Majcher - 15.47%
Dariusz Rzeczkowski - 43.32%
Skaryszew
Po zliczeniu 100% głosów
Ireneusz Kumięga - 63.39%
Henryk Słomka - 36.61%
Zakrzew
Po zliczeniu 100% głosów
Sławomir Białkowski - 57.44%
Mirosław Ślifirczyk - 42.56%
Jastrzębia
Po zliczeniu 100% głosów
Zdzisław Karaś - 56.70%
Krzysztof Kwiatkowski - 9.99%
Ryszard Radzięta - 18.39%
Władysław Walos - 14.92%
Gózd
Po zliczeniu 100% głosów
Adam Jabłoński - 64.86%
Krzysztof Molendowski - 19.01%
Piotr Szymczak - 16.13%
WYNIKI WYBORÓW RAD GMIN I POWIATU
Skład Rady Powiatu Radomskiego
Wyniki nieoficjalne, na podstawie dostępnych danych (bez protokołów z jedej gminy) skład będzie najprawdopodobniej wyglądał następująco: Leszek Dziura, Marek Jarosz, Teresa Majkusiak, Zdzisław Dulias, Tadeusz Osiński, Mirosław Ślifirczyk, Robert Dobosz, Edward Krok, Adam Siczek, Zdzisław Mroczkowski, Waldemar Trelka, Antoni Dzik, Roman Frąk, Ewa Bartula, Zdzisław Dziubasik, Marek Janeczek, Krzysztof Kozera, Władysław Ćwil, Mirosław Sienkiewicz, Tadeusz Nowicki, Maciej Kokoszczyk, Tomasz Siczek, Romuald Zawodnik, Leszek Margas, Krzysztof Górak, Henryk Rybak, Ewa Markowska - Bzducha.
GÓZD
Skład Rady Gminy Gózd
1. Baran Józef; 2. Iwański Dariusz; 3. Baran Marek, Wojciech; 4. Wasiak Jan; 5. Marchewka Marek; 6. Szymczak Piotr; 7. Żaczek Waldemar; 8. Prygiel Teresa, Maria; 9. Wiśniewski Ryszard, Stefan; 10. Wierzbicki Jan; 11. Siczek Jan; 12. Gut Dorota; 13. Stępień Kazimierz; 14. Mosioł Henryk; 15. Pszczoła Andrzej.
Skład Rady Miasta i Gminy Iłża
1. Tomasz Skiba; 2. Józef Skrobisz; 3. Renata Orawiec; 4. Andrzej Pałka; 5. Szymon Postuła; 6. Cezary Nobis; 7. Ryszard Markowicz; 8. Artur Prokop; 9. Elżbieta Macios; 10. Agnieszk Wójcik; 11. Piotr Wolski; 12. Stanisław Kuc; 13. Waldemar Stelmach; 14. Ryszard Duraziński; 15. Andrzej Fiołna.
Skład Rady Gminy Jastrzębia
W Radzie Gminy jest 15 członków. 1. Ćwierz Wojciech, 2. Kiepiela Tadeusz, 3. Kamiński Zygmunt 52, 4. Wójcik Paweł Krzysztof, 5. Gruszczyńska Marzena Renata, 6. Mazur Paweł, 7. Wolak Jan Wiesław, 8. Tomalski Józef Jan, 9. Wileński Roman, 10. Kuśmierski Tadeusz Roman, 11. Buzor Walenty, 12. Kapusta Stanisław, 13. Płatos Elżbieta, 14. Berliński Tadeusz, 15. Kłosowski Leszek.
Skład Rady Gminy Jedlińsk
1. Ofiara Ewa; 2. Gniadek Jan, Lucjan; 3. Ofiara Janusz; 4. Dobosz Zbigniew, Jan; 5. Żurowska Aneta; 6. Langierowicz Radosław; 7. Żarłok Wojciech, Arkadiusz; 8. Plewiński Tomasz, Waldemar; 9. Kozłoska Danuta; 10. Okrój Bożena; 11. Janiec Marek; 12. Woźniak Krzysztof; 13. Pyrek Wojciech; 14. Cichowlas Waldemar; 15. Sulisz Waldemar.
Skład Rady Gminy Jedlnia - Letnisko
1. Wiosna-Michałek Marzena; 2. Chrzanowski Jerzy, Filip; 3. Bocheńska Mariola; 4. Frączek Maciej; 5. Frączek Beata, Katarzyna; 6. Spasiński Zbigniew, Jerzy; 7. Baran Katarzyna, Justyna; 8. Sikora Bogdan; 9. Wrochna Krzysztof; 10. Pasek Renata; 11. Kuropieska Tadeusz, Stanisław; 12. Solecka Renata; 13. Karcz Krzysztof; 14. Lewandowski Waldemar; 15. Borkowski Robert.
Skład Rady Gminy Kowala
1. Pięta Arkadiusz, Waldemar; 2. Szczęsny Henryk, 3. Suligowska Jolanta; 4. Ługowska Lidia, Dorota; 5. Chmielewski Marcin; 6. Fryszkowski Jan Tomasz; 7. Pachniewski Wiesław; 8. Karolik Teodora, Urszula; 9. Janek Alicja, 10. Chruślak Dariusz; 11. Węgrzyn Sylwester; 12. Marczykowski Tadeusz; 13. Gaca Andrzej; 14. Ryszewski Janusz, Włodzimierz; 15. Gębski Mieczysław.
Skład Rady Miasta Pionki
1. Adam Dąbrowski, 111 głosów, 2. Grzegorz Grzyb, 155 głosów, 3. Maria Kopczyńska, 93 głosy, 4. Janusz Mucha, 100 głosów, 5. Stanisław Pacan, 107 głosów, 6. Piotr Guza 100 głosów, 7. Marek Kuc 92 głosy, 8. Tomasz Mirka 138 głosów, 9. Kazimierz Myśliwiec, 175 głosów, 10. Krzysztof Sokołowski 177 głosów, 11. Dariusz Kęska, 109 głosów, 12. Krzysztof Miśkiewicz, 75 głosów, 13. Krzysztof Pawłowski, 64 głosy, 14. Łukasz Śmietanka, 105 głosów, 15. Bohdan Tosza 88 głosów, 16. Marian Bogusz, 63 głosy, 17. Dariusz Dolega, 127 głosów, 18. Ewa Figurska, 103 głosy, 19. Elżbieta Giemza, 125 głosów, 20. Jolanta Majcher, 115 głosów, 21. Julita Mąkosa, 90 głosów.
Skład Rady Gminy Pionki
1. Grzybowski Rafał; 2. Góralska Bożena; 3. Chrzanowski Roman; 4. Tomaszewski Marek, Andrzej; 5. Lis Adam, Stanisław; 6. Chołuj Marzena; 7. Molenda Rafał, Marian; 8. Drela Henryk; 9. Wróbel Tomasz; 10. Wróbel Tomasz, Wojciech; 11. Jaroszek Iwona; 12. Płachta Krzysztof, Feliks; 13. Pyrka Adam; 14. Konopska Katarzyna; 15. Góralski Jacek.
Skład Rady Gminy Przytyk
1. Olszak Barbara; 2. Soból Jacek, Adam; 3. Piwowarczyk Andrzej, Grzegorz; 4. Stani Sylwester, Marek; 5. Podymniak Sylwester, Piotr; 6. Leśnowolski Sylwester; 7. Gawin Stanisław; 8. Jędrzejewski Nikodem; 9. Witkowski Jan, Bronisław; 10. Kornatowski Sławomir; 11. Zarębska Zofia; 12. Radomski Tomasz, Paweł; 13. Kościowski Sławomir, Stefan; 14. Wlazło Krzysztof, Andrzej; 15. Jurkowski Andrzej.
Skład Rady Miasta i Gminy Skaryszew
1. Gowin Urszula; 2. Sowa Grzegorz, Waldemar; 3. Staszewska Luiza, Maria; 4. Sulima Tadeusz, Jan; 5. Barańska Krystyna, Barbara; 6. Skórnicki Leszek; 7. Figura Łukasz, Grzegorz; 8. Łukasiewicz Waldemar, Stanisław; 9. Chojnacki Krzysztof; 10. Piwoński Stanisław; 11. Kacperczyk Alina, Donata; 12. Zięba Danuta; 13. Kos Magdalena, Maria; 14. Domagała Piotr, Kazimierz; 15. Kicior Tomasz.
Skład Rady Gminy Wierzbica
1. Zdzisław Jastrzębski, 2. Jerzy Kaluga, 3. Bogdan Siwierski, 4. Aldona Dzik, 5. Anna Czerwiec, 6. Maciej Czyżewski, 7. Marek Matejski, 8. Tomasz Wakuła, 9. Bożena Grzyb, 10. Michał Szczodry, 11. Elżbieta Piskorz, 12. Marian Majewski, 13. Sławomir Maj, 14. Marian Guźdź, 15. Andrzej Smorągiewicz.
Skład Rady Gminy Wolanów
1. Emil Jaskulski, 2. Teresa Pankowska, 3. Konstanty Sambor, 4. Adam Hernik, 5. Zdzisław Niewola, 6. Bogumił Towarek, 7. Czesław Goliński, 8. Jacek Murawski, 9. Marian Czerwiński, 10. Czesław Gac, 11. Sylwia Golińska, 12. Halina Walczak, 13. Zbigniew Prawda, 14. Tadeusz Gibała, 15. Sylwester Mąkosa.
Skład Rady Gminy Zakrzew
Rada Gminy liczy 15 członków. 1. Nowakowski Jerzy Stanisław, 2. Zmaczyński Janusz, 3. Grzyb Krzysztof Andrzej, 4. Dąbrowska Janina Bogusława, 5. Głogowski Waldemar, 6. Mortka Krzysztof, 7. Głowacka Bożena Zofia, 8. Stępień Roman Ignacy, 9. Okolus Piotr Adam, 10. Mortka - Kozieł Krystyna, 11. Lewandowska Halina, 12. Stawczyk Robert Sławomir, 13. Kępka Witold, 14. Wójcik Jan, 15. Pluta Jan Stanisław.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?