Wygrana Broni Radom i remis Orła Wierzbica

/W.Ł./
Jakub Chrzanowski, strzelił dla Broni Radom w meczu z Centrum Radom pierwszego gola. Włodzimierz Łyżwa
Trzecioligowcy grali w meczach kontrolnych.

W piłkarskich meczach kontrolnych, które rozegrano przy siarczystym mrozie, piłkarze Broni Radom pokonali 4:1 Centrum Radom.

Inny nasz trzecioligowiec, Orzeł Wierzbica wybrał się do Ostrowca Świętokrzyskiego na mecz z Łysicą Bodzentyn. Podopieczni trenera Józefa Antoniaka zremisowali 2:2.

Broń Radom - Centrum Radom 4:1 (1:1), Chrzanowski 29, Nogaj 70, Sałek 85, Ciupiński 88 - Rogala 33 z karnego.

Broń, I połowa: Michałek - Rdzanek, Kupiec, Kobylarczyk, Budziński, Doliński, Kourou, D. Leśniewski, Ziętek, Chrzanowski, Oziewicz.
Broń II połowa: Młodziński - Bartosiak, Chamerski, Gorczyca, Prokopczyk, Sałek, Chudziński, Książek, Teboh, Ciupiński, Nogaj.
Centrum: Gospodarczyk (46 Krzemiński) - Sawicki, Zawadziński, Wójcik, J. Leśniewski, Linard, Krzosek, Chodyra, Rogala, Łabędź, Sikorski (46 Fryśkowski).

Kiedy piłkarze wychodzili na boisko, na termometrach był mróz 17 stopni. Kiedy kończyli spotkanie, było nieco mniej, bo już tylko 13.
Na wyróżnienie zasługują też dwaj testowani gracze, Maksym Kobylarczyk (kolejny pozytywny występ) i grający pierwszy raz w Broni, Arkadiusz Oziewicz.

Orzeł Wierzbica - Łysica Bodzentyn 2:2 (0:1), Skałbania i Śliwiński dla Orła.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Dnia".