(WYNIKI NA ŻYWO) IV liga. Rezerwy Radomiaka grają ze Spartą. Derby regionu w Kozienicach. Oskar w Uninie!

SzS
Fragment meczu Radomiak II - Sparta
Fragment meczu Radomiak II - Sparta Sylwester Szymczak
W sobotę rozegrane zostały niemal wszystkie spotkania 22 kolejki czwartej ligi mazowieckiej (grupa południowa). Bardzo ważne spotkania rozgrywały zespoły z regionu radomskiego. W najciekawszym pojedynku Energia Kozienice pokonała LKS Promna. Wyniki spotkań podajemy na bieżąco.

Radomiak II Radom - Sparta Jazgarzew 1:3 (0:0)
Bramka: ??? 79 - Keller 53, 73, Bobowski 76
Radomiak II: Bielikow - Wieczorek, Kucharski, Wiatrak, Markiewicz, Makowski, Witkowski, Nowakowski, Krawczyk, Szczodry, Białogłowy.
W pierwszym kwadransie Sparta miała dwie bardzo dobre sytuacje, ale piłka minimalnie mijała bramkę gospodarzy. W 31 minucie powinno być 1:0 dla Radomiaka. Po rozegraniu rzutu rożnego, piłkę na drugim słupku dostał Karol Kucharski, ale z bliska przestrzelił.
W 40 minucie to Sparta zdobyła bramkę, ale napastnik był na spalonym!
Źle zaczęła się druga połowa dla młodzieży Radomiaka, bo już w 53 minucie Keller trafił do siatki gospodarzy. Młody zespół ambitnie próbował odrobić straty, ale w 73 minucie było już 0:2.

Orzeł Unin - Oskar Przysucha 0:5 (0:2)
Bramka: Kubryn 33, 35, Kołtunowicz 71, 75, Nowosielski 81
Oskar: Wieczorek - Nkwana, Kępka, Sapieja, Zagórski, Moskwa, Okachi, Bojek (38 Nowosielski), Janiszewski, Włodarczyk (75 Lech), Kubryn (59 Kołtunowicz).
W 12 minucie sędzia podyktował dla Oskara rzut karny, ale po konsultacji z asystentem, zmienił decyzję. Przy stanie 0:2 gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Obronił Paweł Wieczorek.
Chwile później dwie świetne okazje miał Tomasz Janiszewski. Worek z bramkami otworzył się w 33 minucie. Cezary Kubryn zdobył dwie bramki w ciągu trzech minut.
Przed przerwą groźnej kontuzji nabawił się Michał Bojek.
W drugiej połowie Damian Kołtunowicz zdobył dwie bramki w krótkim odstępie czasu i było już praktycznie po meczu.

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda zaprzepaszczonych sytuacji z początku meczu, bo wynik mogliśmy otworzyć wcześniej. Dobrze, że Paweł Wieczorek przy stanie 0:2 obronił rzut karny i potem grało nam się juz dużo łatwiej - powiedział nam Paweł Górak, trener Oskara.

Energia Kozienice - LKS Promna 3:0 (2:0)
Bramka: Książek 17, Czerwiński 40, Ciupiński 75
Energia: Baranowski - Wasilewski, Sekuła, Grot, Szary, Czerwiński, Wójcik, Kalinka, Kołodziejczyk, Książek, Ciupiński
Promna: Prasek - Skowroński, Gromski, Janiszewski, Ślęzak, Zawisza, Bykowski, Strus, Dąbrowski, Trzaska, Kacperkiewicz
Pierwsze zwycięstwo Energii w rundzie wiosennej. Bardzo ważne punkty kozienickiego zespołu. Z drugiej strony, porażka LKS Promna stawia tą drużynę w bardzo ciężkiej sytuacji.

Perła Złotokłos - Pilica Białobrzegi 0:0
Pilica: Adamczyk - Michalski, Karasek, Janowski, Kencel, Stróżka, Kucharczyk, Skałbania, Rawski, Zawadzki, Stanisławski.