[WYNIKI NA ŻYWO] Liga Okręgowa. Porażka lidera. Proch w Skaryszewie, Powiślanka w Szydłowcu, a Zawisza w Głowaczowie

szsZaktualizowano
Piłkarze Prochu w Skaryszewie tuż przed pierwszym gwizdkiem
Piłkarze Prochu w Skaryszewie tuż przed pierwszym gwizdkiem Jakub Wojtaszewski
W sobotę przed południem rozpoczęły się trzy pojedynki dziewiątej kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej. Pierwszej porażki doznał lider, Centrum Radom. Wyniki podawać będzie na bieżąco.

Skaryszewianka - Proch Pionki 1:3 (1:2)
Bramki: Kozicki 11 z karnego - Szczepański 2, Joel Tata 43 z karnego, Kapusta 71
Proch: Maik - Pryciak, Kapusta, Kowalkowski, Tata Nsah, Nowocien, Kisiel, Jaroszek, Barzyski, Szczepański - Wnuk.
Skaryszewianka: Michalek - Wieczorek, Kupidura, Bialkowski, Rojek, Pawelec, Bednarek, Orczykowski, Zawadzki, Kozicki, Wozniak.
Proch szybko objął prowadzenie, ale już po 10 minutach był remis. Gola z rzutu karnego zdobył Bartosz Kozicki...do niedawna piłkarz Prochu.
Pionkowska drużyna była zdecydowanie lepsza, wygrała zasłużenie, ale trzeba też pochwalić ekipę gospodarzy. Młody zespół ze Skaryszewa bronił się nieźle i przegrał równicą jedynie dwóch goli.

Legion Głowaczów - Zawisza Sienno 0:0
Legion: Krynicki - Marchewka, Marek, Rotuski, Król, Pietrasik (46 Kryczka), Łukowski, J. Wolski (80 Niziński), Konopka, Rokita (68 Lisiewski), Walos.
Pierwsze 25 minut było bardzo wyrównane, ale gole nie padły. Najlepszą okazję dla gospodarzy już 5 minucie miał Jakub Wolski, ale w sytuacji sam na sam z golkiperem gości, trafił w słupek. Goście również mieli swoje okazje, ale ostatecznie wynik się nie zmienił.

Szydłowianka - Powiślanka Lipsko 2:2 (1:1)
Bramka: Śledź 41, Łęcki 72 - Bajor 27, C. Jabłoński 56
Szydłowianka: Czarnota- Szewczyk, Śledź, Bińkowski, Biela, Zagorski, Nogaj, Obuch, Mosiołek, Łęcki, Bednarek
Powiślanka: Rak (46 Lis) - Cieciura (80 Bzikot), Krupa, Król, Dryka, Bajor, Gajos, Próchniak, Borcuch (60 Woźniak), Gardynik, C. Jabłoński.
W końcówce Powiślanka dążyła do wyrównania. W 84 minucie poprzeczka uratowała Szydłowiankę od straty gola. Ostatecznie wynik się nie zmienił i pojedynek zakończył się remisem.

KS Warka - Centrum Radom 2:0
Bramki: Witan 15, Mińkowski 76
Centrum: Kula - Paliwoda (46 Dębiec), Siwak, R. Grylak, Blank, Midziołek (70 Tworzewski), Kasprzyk, Budziński, Wiatrak, Zakrzewski, Gutkowski (46 Tworek).
Gospodarze objęli prowadzenie w 15 minucie po uderzeniu głową, Grzegorza Witana.
- Zwycięstwo zadedykowaliśmy Kamilowi witkowskiemu, dyrektorowi naszego kluu, który obchodzi urodziny - powiedział po meczu trener Warki, Łukasz Wiśnik.

KS Potworów - Iłżanka Kazanów 2:3 (2:0)
Bramka: Czarnecki 55, Karls 75 z karnego, Chmielewski 90+3 dla Iłżanki
Iłżanka: Styczeń - Węglicki, Dypa, Debski, Wróblewski, Chmielewski, Karls, Kozera, Czarnecki, Hebda, Michalik.
Sensacyjna druga połowa. Jeszcze w 75 minucie goście przegrywali 1:2 i w końcówce potrafili zdobyć dwa gole.
Pawł Chmielewski zawodnik Iłżanki, zadedykował zwycięską bramkę swojej córce Wiktorii, która akurat tego dnia obchodziła urodziny.

Zamłynie Radom - Orzeł Wierzbica 0:0
Zamłynie: Orłow - Trojanowski, Chudziński, Jopek, Ścigała, Chodyra, Woźniak, Rdzanek, Turczyk, Stępniewski, Oziewicz.
W drużynie Zamłynia nie zagrał najlepszy strzelec, Mateusz Kubica, który musiał pauzować za kartki.