Wyniki piłkarskich meczów kontrolnych

Sebastian Przyrowski, bramkarz Pilicy Białobrzegi.
Sebastian Przyrowski, bramkarz Pilicy Białobrzegi. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym, Broń Radom pokonała 4:1 Spartakusa Daleszyce. Wynikiem 1:1 zakończył się mecz Pilicy Białobrzegi z Orłem Wierzbica. Szydłowianka Szydłowiec pokonała 3:2 Proch Pionki. Oskar Przysucha przegrał 1:2 z Ceramiką Paradyż.

Spartakus Daleszyce - Broń Radom 1:4 (0:2), Sot 75 - Czarnecki 6, Sałek 45, Książek 87, 90.

Broń: Młodziński (46 Przytuła) - Pietralski (46 Pryciak), Wicik, Krukowski, Dobosz, Leśniewski (46 Nogaj), Oziewicz (79 Pietralski), Sałek, Bartosiak (76 Lesniewski), Nowosielski, Czarnecki (46 Książek).

Pilica Białobrzegi - Orzeł Wierzbica 1:1 (1:0), Kacper Michalski - Jakub Miałkowski.

Pilica: Malina (46 Przyrowski) - Moryc, Jaworski, Janowski, Karasek, Białecki, Zawisza, Kornacki, Paterek, Michalski, Stanisławski oraz Obłuski, Rawski, Bednarczyk, Bykowski, Lament.

Orzeł: Wnukowski - Jaworski, Ankurowski, Reuszel, Dziurzyński, Więczasek, Orzechowski, H. Śliwiński, Skowroński oraz Miałkowski, Spadło.
Mecz rozegrano na boisku w Suchej. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando podopiecznych trenera Mirosława Siary, piłkarzy Pilicy. Białobrzeżanie razili jednak bardzo dużą nieskutecznością. Zdobyli tylko jedną bramkę, którego autorem był testowany Kacper Michalski, który ostatnio kopał piłkę w Sparcie Jazgarzew. Po zmianie stron to Orzeł miał kilka dogodnych okazji bramkowych. Dwa razy praktycznie futboliści Orła nie potrafili skierować piłki do pustej bramki. Gola w końcu strzelił testowany Jakub Miałkowski (ostatnio Zwolenianka Zwoleń). W Pilicy zagrało kilku nowych piłkarzy. Między innymi bramkarz Sebastian Przyrowski, obrońca Mateusz Jaworski, pomocnicy Piotr Kornacki, Michał Lament, napastnicy Konrad Paterek i Damian Stanisławski. Pilica zrezygnowała z Michała Lamenta. Przeciwko wierzbickiej drużynie nie zagrali Kamil Hernik, Filip Kacperkiewicz i Piotr Skałbania. W Orle też kilku nowych graczy, Paweł Ankurowski, Jakub Miałkowski, Hubert Śliwiński. Nie było dwóch doświadczonych piłkarzy, Sebastiana Stąpóra, Pawła Czarneckiego oraz Mateusza Wójcika i Kacpra Palucha.

Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki 3:2 (2:0), Grzejszczyk 39, Zagórski 41, Kalbarczyk 58 – Cierzuch 73, Kołodziej 78.

Szydłowianka: Wieczorek (46′ Kołodziejski) – Suwara (81′ Kalbarczyk), Wiatrak, Jakubczyk, P. Janik (61′ Trześniewski) – Grzejszczyk (56′ Ziętkowski), Zagórski, Czarnota, Koniarczyk (46′ Leszczyński), Kalbarczyk (69′ Rogala) – Ł. Janik.

Oskar Przysucha - Ceramika Paradyż 1:2 (0:1), Adam Najdzik dla Oskara.

Oskar, 1 połowa: zawodnik testowany- Włodarczyk, Moskwa, Walasek, zawodnik testowany - J. Sapieja, Najdzik, Maciejczak, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Madej oraz Dadasiewicz - M. Gil, Płuciennik, Gruszka, Bielecki, Witczak, P. Gil, Ł. Sapieja.

W 2 minucie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Sapieja (obronił bramkarz).
W 77. minucie goście powinni ustalić wynik spotkania na 1:3, ale w sytuacji sam na sam górą był Jakub Dadasiewicz. Oskar miał idealną okazję do wyrównania w ostatniej akcji meczu, kiedy to Grzegorz Obuch fatalnie przestrzelił z pięciu metrów.
W Oskarze testowanych było kilku graczy, w tym bramkarz Jakub Dadasiewicz (Polesie Kock) i Łukasz Sapieja (KS Sokół Sokolniki).