Wyniki przedostatniej jesiennej kolejki klasy okręgowej

Redakcja
Piłkarze Polonii Iłża powiększyli przewagę nad rywalami
Powiślanka Lipsko nowym wiceliderem. Orzeł Wierzbica nadal nie wygrywa. Trzy gole Pawła Jaworskiego. Magnuszew spadł na dno.

W deszczu i na błotnistych boiskach rozgrywane były spotkania przedostatniej jesiennej kolejki klasy okręgowej. Lider z Iłży powiększył przewagę nad rywalami do siedmiu punktów.

Oronka Orońsko - Polonia Iłża 1:3 (0:1), Arak 46 - Zięba 37, Cheda 73, Ziółek 90 z karnego.

Oronka: Boruch - K. Gumulak, K. Nogaj, Suligowski, M. Nogaj (65 Olejarz), Taras, Zepchło, B. Nogaj, P. Gumulak (85 Rzechowski), Arak, Czarnecki (80 Faliński).
Polonia: Wróbel - Godzisz, Wiatrak, Chmielewski, Ziółek, Cheda (75 Skorupa), Rysiewski, Kłos, Gut (90 Bajor), Zięba, Kacprzak.

Mogielanka Mogielnica - Sokół Przytyk 4:1 (3:0).
Jaworski 4, 20, 85, Dzióba 33 - Skałbania 47.

Sadownik Błędów - KS Potworów 2:1 (2:0). Maciak 15, P. Bilski 31 - Gędaj 63.

Zodiak Sucha - Orzeł Wierzbica 1:1 (1:1). Samobójcza 35 - Czarnecki 43.

Był to czwarty mecz z rzędu, w którym wierzbiczanie nie wygrali. W 30 minucie Grzegorz Zawadzki z Zodiaka trafił w słupek. Pechowcem tego spotkania okazał się Piotr Rózański, który nieszczęśliwie skierował piłkę do własnej bramki. Z kolei w 80 minucie spojenie oraz słupek uratowały gospodarzy od straty bramki.

Oskar Przysucha - Proch Pionki 2:0 (1:0)
Kusztal 18, J. Sapieja 56.

Oskar: Strzecha - Baćmaga, K. Siwe, D. Siwek, Tomasik, J. Kucharski, J. Sapieja, Wilk, Obuch, Kusztal (70 Wydra).
Proch: Modelewski - Bobrowski (56 Gębczyk), Klimowicz, Kołodziejczyk, Łobodzin, Jurczak, Kozicki, B. Michalski, Hajduk (46 Glista), Sałek (46 Nowak), Szczepański.

Plon Garbatka - Powiślanka Lipsko 1:2 (0:2)