Skład Rady Miasta i Gminy w Lipsku: Patyk Michał Hubert, Szymczyk Marian, Misiak Włodzimierz Adam, Jabłońska Mirosława Urszula, Wypchło Witold Józef, Lenart Marcin, Nowak Andrzej, Przepiórka Iwona Bożena, Łepecki Jan Zbigniew, Barański Andrzej (KWW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU), Madejski Roman, Krukowski Cezary (Aktywny Samorząd 2018), Sajdak Łukasz (PiS), Andrzej Łyjak (PSL), Marek Włodzimierz Marian (Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska).
Okręg 1
Miasto Lipsko-ulice: Boczna, Zwoleńska numery 21 - 30.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Michał Hubert Patyk - 129 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Marian Banasik - 65
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Kamil Marian Kozieł - 35
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Tomasz Krukowski - 111
Okręg 2
Miasto Lipsko-ulice: Obrońców Chotczy, Partyzantów, Sosnowa, Wiejska, Wola Cukrowa, Zwoleńska numery 1 - 19A.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Marian Szymczyk - 65
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Bożena Kopcińska - 32
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Piotr Łyczak - 20
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Tadeusz Kaczmarski - 28
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Jerzy Włodzimierz Występek - 38
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Konrad Utkowski - 29
Okręg 3
Miasto Lipsko-ulice: Jędrzeja Śniadeckiego, Rafała Czerwiakowskiego.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Włodzimierz Adam Misiak - 221
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Beata Tkaczyk - 55
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Konrad Pękała - 108
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MŁODYCH
- 17 Michał Gajewski - 56
Okręg 4
Miasto Lipsko-ulice: A. G. Bema, Dobra, Jaśminowa, Klonowa, Langiewicza, Lipowa, Miła, Modrzewiowa, Nowe Pole I, Osiedlowa, Rejtana, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Witosa.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Mirosława Urszula Jabłońska - 149
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Aneta Gębska - 6
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Roman Jan Magierowski - 70
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Monika Kaczmarek - 17
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Dariusz Sylwester Kosiak - 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Jacek Dębski - 40
Okręg 5
Miasto Lipsko-ulice: Cicha, Dionizego Czachowskiego, Długa, Iłżecka, Krótka, Mała, Widok.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Roman Madejski - 112
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Dorota Kowalczyk - 80
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Damian Ruszkiewicz - 58
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Dorota Magdalena Fijoł - 78
Okręg 6
Miasto Lipsko-ulice: Bankowa, 1 Maja, Kościelna, Piesza, Rynek, Sandomierska, Solecka, Stadionowa, Szpitalna, Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Tadeusza Kościuszki.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Witold Józef Wypchło - 138
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Sylwester Tomasz Krasiński - 60
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Andrzej Rudolf Bock - 23
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Stanisław Ryszard Grudniewski - 33
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Waldemar Andrzej Traczyk - 94
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Patrycja Wyrwich - 41
Okręg 7
Miasto Lipsko-ulice: Aleja Armii Krajowej, Rtm. Witolda Pileckiego, Biblioteczna, Gospodarcza, Jadwinów, Jana Kilińskiego, Kółek Rolniczych, Leśna, Ogrodowa, Papiernia, Podole, Powstańców Listopadowych, Spacerowa.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Marcin Lenart - 205
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Rafał Motorny - 21
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Piotr Wójcik - 42
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Paweł Wiosna - 81
Okręg 8
Miasto Lipsko-ulice: Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Turystyczna.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Anna Elżbieta Niedziela - 71
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Grzegorz Andrzej Możyłowski - 53
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Włodzimierz Marian Marek - 97
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Barbara Skotarek - 23
Okręg 9
Miejscowości: Daniszów, Gruszczyn, Poręba, Śląsko, Tomaszówka, Walentynów.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Andrzej Nowak - 110
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Marek Zbigniew Kowalczyk - 106
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Wioletta Monika Kłódka - 23
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Anna Karolina Kantarska - 62
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MŁODYCH
- 17 Radosław Mieczysław Lisowski - 86
Okręg 10
Miejscowości: Długowola Pierwsza, Długowola Druga, Helenów, Józefów, Kostusin, Maruszów.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Iwona Bożena Przepiórka - 159
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Edward Dudek - 47
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Karolina Beata Tomczyk-Sońta - 89
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Patryk Przepiórka - 46
Okręg 11
Miejscowości: Boży Dar, Konstantynów, Krępa Górna, Leopoldów, Lucjanów, Sewerynów, Wiśniówek, Władysławów.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Jan Zbigniew Łepecki - 168
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Janusz Stanisław Piotrowski - 54
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Jakub Stanisław Szyszlak - 14
Okręg 12
Miejscowości: Borowo, Huta, Krępa Kościelna, Leszczyny, Maziarze, Ratyniec, Wólka Krępska, Zofiówka.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Andrzej Barański - 168
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Paweł Półrola - 55
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Janusz Ruta - 33
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Małgorzata Mazurek - 45
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Jacek Piotr Dobrzyński - 22
Okręg 13
Miejscowości: Babilon, Lipa-Krępa, Lipa-Miklas, Małgorzacin, Nowa Wieś.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Jacek Grzegorz Zając - 112
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Cezary Krukowski - 163
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Romuald Waldemar Lenart - 40
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Andrzej Gozdur - 31
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Leszek Jan Dulny - 42
Okręg 14
Miejscowości: Dąbrówka, Gołębiów, Jakubówka, Jelonek, Katarzynów, Szymanów.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Ewelina Anna Świątek - 73
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Marian Stanisław Gozdur - 69
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Łukasz Sajdak - 198
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Tomasz Edward Szepietowski - 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Jarosław Piskór - 10
Okręg 15
Miejscowości: Wola Solecka Pierwsza, Wola Solecka Druga, Wólka.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
- 20 Justyna Mróz - 101
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
- 18 Stanisław Wach - 95
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Andrzej Łyjak - 121
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 4 Dorota Portka - 26
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
- 19 Justyna Katarzyna Przybylska - 15
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?