(ZDJĘCIA) Piłkarze Broni Radom zakończyli treningi. Będą zmiany kadrowe

SzS
Fragment ostatniego treningu Sylwester Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom wewnętrzną, godzinną grą zakończyli tegoroczne treningi. W zespole szykują się zmiany kadrowe, chociaż na temat nazwisk niewiele teraz wiadomo.

Na ostatnich zajęciach w tym roku frekwencja nie była najwyższa, ale niektórych zawodników zatrzymały drobne urazy, praca i sprawy osobiste. Zresztą trener Dariusz Różański przyznał, że trening miał charakter luźnej gry wewnętrznej i nie każdy musiał uczestniczyć. Wzięło w niej udział kilku juniorów z rocznika 2002.

- W piątek wieczorem mamy wspólną, klubową wigilię, a potem do 8 stycznia mamy wolne. Pierwszy mecz towarzyski zagramy z Legionovią na wyjeździe, 18 stycznia. Będziemy się przygotowywać między innymi w klubie Fitness Platinium w Radomiu i na boisku ze sztuczną nawierzchnią - mówi trener Różański.

Z zespołu, który zakończył jesień na ósmym miejscu w trzeciej lidze, na razie nikt nie ubył. Oficjalnie wiadomo, że wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostał Patryk Wójcik. Z kolei Emil Więcek chce spróbować swoich sił na testach w trzecioligowym Górniku Konin. Niewykluczone, że jeszcze z dwoma, może trzema graczami Broń się pożegna po Nowym Roku.

Tokio Flesz odc. 5

Wideo

Dodaj ogłoszenie