Złe wieści dla kibiców Broni Radom

/W.Ł./
Paweł Młodziński, bramkarz Broni Radom dał się zaskoczyć graczowi Sokoła już w pierwszej minucie meczu. Łukasz Wójcik
Sokół pokonał Broń Radom 1:0. Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu, radomianie tracą 10 punktów do lidera Radomiaka Radom.

W 27 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Sokół Aleksandrów Łódzki wygrał 1:0 z Bronią Radom.
Po tej przegranej, Broń straciła definitywnie szanse na awans do drugiej ligi.

Składy drużyn

Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 1:0 (1:0).
Bramka: 1:0 S. Ceglarz 1.

SOKÓŁ

Sima - Knera, Golański, Woźniczak, D. Ceglarz - S. Ceglarz, Rosiak, Kuklis, Daros - Wrzesiński, Świętosławski.

BROŃ

Młodziński - Noheem, Gorczyca, Kupiec, Budziński Ż - Rdzanek, Sałek, Maciejczak, Doliński - Oziewicz, Ciupiński.
Zmiany:

Sokół: 46' Łagodziński za Wrzesińskiego, 78' Łągiewczyk za Rosiaka, 88' Gajewski za S. Ceglarza, 90' Ziółkowski za Darosa.
Broń: 46' Chrzanowski za Maciejczaka, 71' Teboh za Budzińskiego, 81' Leśniewski za Dolińskiego.

Sędziował: Kamil Kardacki z Sieradza. Widzów: 100.

Już w 1 minucie gospodarze strzelili gola. Sebastian Ceglarz pokonał Pawła Młodzińskiego. Po tej stracie bramki, gospodarzom grało się swobodniej i mogli nawet podwyższyć wynik. W 8 min. bardzo mocny strzał Arkadiusza Świętosławskiego z rzutu wolnego obronił nasz bramkarz. W 21 min. Paweł Młodziński wygrał pojedynek sam na sam ze Świętosławskim. W 40 min. Wrzesiński przegrał pojedynek jeden na jeden z Młodzińskim.

Pod koniec pierwszej połowy przebudziła się trcochę nasza drużyna i stworzyła dwi - trzy groźniejsze akcje. W 42 min. mocny strzał z rzutu wolnego Wojciecha Kupca z najwyższym trudem obronił Arkadiusz Sima. W drugiej połowie, Broń przeważała, ale Sokół mądrze się bronił i nieoczekiwanie wygrał w radomską drużyną.