Zobacz zamknięty dla kibiców sparing Moya Radomki Radom z ŁKS-em Commercecon Łódź. W sobotę prezentacja drużyny z Radomia!

Maciej Kwiatkowski
Zobacz zdjęcia z zamkniętego dla kibiców sparingu Moya Radomki z ŁKS-em Łódź!
Zobacz zdjęcia z zamkniętego dla kibiców sparingu Moya Radomki z ŁKS-em Łódź! Maciej Kwiatkowski
W pierwszym z dwóch meczów kontrolnych Moya Radomka Radom przegrała z mistrzem Polski ŁKS-em Łódź. Zobacz dużą galerię zdjęć z pojedynku zamkniętego dla kibiców. W sobotę prezentacja zespołu i druga gra kontrolna, ale już z fanami siatkówki!

Zobacz zdjęcia ze sparingu Radomki z ŁKS-em

W piątkowym meczu towarzyskim Radomka okazała się niezwykle gościnna dla aktualnego mistrza Polski - ŁKS-u. Rywalki dość gładko wygrały pierwsze trzy sety i po nich obaj szkoleniowcy zadecydowali, że w hali Radomskiego Centrum Sportu odbędzie się także czwarty set. Tą partię także wygrały podopieczne Alessandro Chiappiniego.

Prezentacja zespołu przed nowym sezonem Tauron Ligi odbędzie się w hali RCS-u o godzinie 15:45 i będzie otwarta dla fanów. Wstęp na prezentację oraz drugi mecz towarzyski jest wolny.