Zwolenianka wysoko przegrała z Drogowcem Jedlińsk

SzS
Piłkarze Zwolenianki wysoko przegrali z Drogowcem
Piłkarze Zwolenianki wysoko przegrali z Drogowcem Jakub Wojtaszewski/Zwolen24
W środę rozegrano zaległe spotkanie Campeon.pl Ligi Okręgowej. Zwolenianka Zwoleń wysoko przegrała z liderem, Drogowcem Jedlińsk.

Zwolenianka Zwoleń - Drogowiec Jedlińsk 1:7 (1:2)
Bramki: Wójcik z karnego - Kucharczyk 3 (jedną z karnego), Janiszewski 2, Pełka, P. Kobylarczyk, Pluta
Zwolenianka: Matysiak - Kołtunowicz, Rojek, Wójcik, Trybała, Kośmiński, Adamczyk, Pałka, Sztobryn, Mroczek.
Drogowiec: Prasek - Michalski, Mortka, M. Kobylarczyk, Tkaczyk, Zamkowski, Pełka, Winiarski, Kucharczyk (80 P. Kobylarczyk), Janiszewski, Prus.

Tylko do przerwy Zwolenianka postawiła się liderowi. W 44 minucie goście zdobyli bramkę z rzutu karnego i objęli prowadzenie 2:1. To mocno podcięło skrzydła tej drużynie. Kolejne gole posypały się bardzo szybko. - Zespół szybko stracił nadzieję na dobry wynik. Pozostało nam się dobrze przygotować, bo już w piątek greamy kolejny mecz. Tym razem przecinikiem będzie KS Warka i szanse na wygranie będą większe - powiedział nam Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki. Po tym meczu Drogowiec umocnił się w fotelu lidera i ma dziewięć punktów przewagi nad Powiślanką Lipsko.