Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W Kluszkowcach odbyły się Ogólnopolskie Spotkania...

Dobry występ zawodników UKS Kielce 28 na Ogólnopolskich Spotkaniach Uczniowskich Klubów Sportowych w Kluszkowcach [ZDJĘCIA]

W Kluszkowcach odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych Polskiego Związku Narciarskiego. Zawodnicy i zawodniczki z całej Polski urodzeni w latach 2004- 2013 rywalizowali w 5 grupach wiekowych w konkurencji slalom gigant. Z kieleckiego klubu UKS Kielce 28 wystartowało dziesięcioro zawodników. Miejsca na podium w klasyfikacji indywidualnej zajęli: Karol Kuliński II m-ce w grupie M01 oraz Agnieszka Kasińska III m-ce w grupie K02. Miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli Maria Góźdź VII m-ce w grupie K04 oraz Wiktor Gajda VIII m-ce w grupie M01.
W rywalizacji z klubami m.in. z Zakopanego, Krakowa, Warszawy czy Poznania kielecki klub uplasował się na 11 miejscu w klasyfikacji drużynowej.
- Gratulujemy wszystkim zawodnikom UKS Kielce 28 i życzymy dalszych sukcesów w narciarstwie alpejskim na miarę Bartka Szkoły wychowanka klubu, który w lutym zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w slalomie gigancie na XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych Śląskie 2020 w Szczyrku - powiedział Michał Kasiński.