Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny niesprawnego auta
  Wiadomości

  Głośne auto płoszyło zwierzęta. Mieszkaniec wsi zareagował

  Przez dwa dni drogami miejscowości w gminie Michałów jeździł bardzo głośny fiat. Jak mówią policjanci, dźwięk wydobywający się z układu wydechowego auta wskazywał, że ewidentnie nie jest ono sprawne technicznie.

 2. Interwencyjny skup jabłek w Świętokrzyskiem. Punkty i sadownicy nadal nie mają pieniędzy, ministerstwo rolnictwa umywa ręce
  Strefa Agro

  Wzięli jabłka - nie płacą. Ministerstwo rolnictwa umywa ręce

  - Masakra. Katastrofa. Nikt nic nie wie, poza tym, że trzeba czekać - takie słowa usłyszeliśmy kolejny raz sprawdzając, czy punkty skupu otrzymały zapłatę za jabłka dostarczone w ramach programu stabilizacji cen jabłek. Działania prowadzi rekomendowana przez ministerstwo rolnictwa spółka Eskimos. A z otrzymanej z resortu odpowiedzi wynika, że ministerstwo... nie może zrobić nic.

 3. Strefa Agro. Kontrole w ubojniach. Zmiany w dopłatach ONW
  Wiadomości

  Strefa Agro. Kontrole w ubojniach. Zmiany w dopłatach ONW

  Wyniki kontroli w ubojniach w Świętokrzyskiem. Działania unijne dla rolników i właścicieli rolniczych biznesów na ten rok. W rozmowie tygodnia zmiany w płatnościach ONW. Zobacz program Strefa Agro.

 4. W gminie Nagłowice ktoś rozbił szybę traktora
  Wiadomości

  W gminie Nagłowice ktoś rozbił szybę traktora

  W gminie Nagłowice w powiecie jędrzejowskim ktoś rozbił szybę w kabinie ciągnika rolniczego. 37-letni właściciel maszyny szacuje swoje straty na 900 złotych.

 5. wypalanie traw
  Rośliny

  Słup ciemnego dymu - spłonęły hektary trawy [ZDJĘCIA]

  Ocieplenie sprawiło, że rozpoczęło się wypalanie traw. W niedzielę spłonęły cztery hektary nieużytków w Skarżysku-Kamiennej. Paliło się też w innych miejscowościach powiatu skarżyskiego.