Wiadomości


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Kielczanie w filmiku o rolnictwie, który wzrusza i bawi do łez [WIDEO]
  Strefa Agro

  To jest hit! Kielczanie w filmiku o rolnictwie, który wzrusza i...

  O wielkiej pasji, ale też trudnościach, z jakimi borykają się rolnicy mówi nowy filmik popularnych polskich youtuberów. W produkcji Jarka Ogarka, Bardowskich, Szoko Perqinsa i Marcina Adamczyka udział wzięli kielczanie - kabaret Czwarta Fala i aktor Michał Pustuła (w roli rolnika biegającego z krowami...). Zobaczcie filmik stworzony przez i dla rolników z gościnnym udziałem kieleckiej ekipy.

 2. Aktor Michał Pustuła (z lewej) i pochodzący z Opatowa Damian Lebieda z Czwartej Fali.
  Opatów

  Rodzina z Opatowa w filmiku o rolnictwie znanych youtuberów [WIDEO]

  Pochodzący z Opatowa Damian Lebieda z kabaretu Czwarta Fala, jego córka Gabrysia i tata Mirosław wzięli udział w produkcji popularnych polskich youtuberów. Zobaczcie filmik o pasji do rolnictwa.

 3. Strażacy ze Skarżyska-Kamiennej ratowali małą sarnę
  Wiadomości

  Strażacy ze Skarżyska-Kamiennej ratowali małą sarnę

  Nietypową prośbę o pomoc dostali w niedzielne przedpołudnie strażacy ze Skarżyska. Chodziło o ratunek dla młodej sarny, która próbując przeskoczyć ogrodzenie posesji przy ulicy Krakowskiej włożyła głowę między pręty i nie była w stanie się oswobodzić.

 4. W suchedniowskim zalewie można złowić piękne okazy, ryb jest bardzo dużo.
  Wiadomości

  Do końca przyszłego roku na zbiorniku będzie obowiązywać zasada...

  Zalew w Suchedniowie pozostanie wędkarskim "Eldorado". Władze kieleckiego okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego zadecydowały o przedłużeniu zakazu zabierania złowionych tam ryb. Wniosek wędkarzy z Suchedniowa poparł burmistrz.

 5. W sobotę, 26 września na giełdzie w Sandomierzu mimo kiepskiej pogody ruch był spory. Sprawdziliśmy ceny najpopularniejszych warzyw i owoców - na targowisku
  Strefa Agro

  Ceny owoców i warzyw na giełdzie w Sandomierzu w sobotę, 26...