Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dziesięć zespołów z rocznika 2010 stanęło do rywalizacji w...

Drużyna KKP Korona I zdobyła Puchar Prezesa w roczniku 2010. W finale pokonała Kadet Ostrowiec [ZDJĘCIA]

Dziesięć zespołów z rocznika 2010 stanęło do rywalizacji w turnieju, którego głównym trofeum był puchar ufundowany przez Mirosława Malinowskiego, prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
Impreza, przygotowana została z zachowaniem wszelkich form bezpieczeństwa. Drużyny ulokowane zostały w osobnych szatniach, które wyposażono w płyny do dezynfekcji rąk i ręczniki papierowe. Trybuny w obu halach zostały zdezynfekowane i podzielone na sektory, odgrodzone od siebie o dwa metry. W trakcie podsumowania medale wręczali nie zaproszeni goście, a trenerzy poszczególnych zespołów.
W finałowym starciu drużyna KKP Korona I Kielce pokonała Kadet Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 i to ona będzie reprezentować ŚZPN na finałach organizowanych przez PZPN.
Każdy zawodnik i trenerzy otrzymali od organizatorów upominki, sprzęt sportowy, wodę mineralną i ciepły posiłek.
Nagrody wręczali: Mirosław Malinowski - prezes zarządu ŚZPN, Marcin Gawron - wiceprezes zarządu ŚZPN oraz członkowie zarządu - Łukasz Królik i Mariusz Słabiak.
(dor)

Nowe gabinety pań: marszałek i prezydentki Kielc. Ale kryją tajemnice! Wiadomości

Benjamin Thomas zwycięzcą piątego etapu Giro d'Italia. Walka do samego końca WIDEO

Odszedł porucznik Adamski "Markus". Powstaniec warszawski mieszkający w Kielcach