Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W drugiej kolejce Fortuna 1 Ligi Korona Kielce pokonała...

W drugiej kolejce Fortuna 1 Ligi Korona Kielce pokonała Puszczę Niepołomice 3:1. Bramki zdobyli: Michał Koj 13, Adam Frączczak 49, 67, a dla Puszczy Piotr Mroziński 54.
Korona: Forenc 6 - Szymusik 5 (81. Danek nie klas.), Malarczyk 6, Koj 7, Sierpina 6 - Szpakowski 6, Oliveira 6 - Podgórski 5 (65. Lewandowski 3), Łukowski 6 (90. Nojszewski nie klas.), Kiełb 6 (81. J. Górski nie klas.) - Frączczak 8 Ż (90. Petrović nie klas.).
Puszcza: Kobylak - Stępień Ż (75. Dziadosz), Aftyka (46. Włodarczyk), Mroziński, Serafin - Boguski (75. Cichoń), S. Górski, Bardanca (46. Cikos), Hladik, Hajda Ż - Thiakane Ż (46. Kobusiński).
(dor)

Wróżka, którą ściągnęła İfakat skrywa tajemnicę! Wiemy jaką!

Podkarpacki Festiwal Patriotyczny im. mjr. Adama Kowalskiego 2024 w Rzeszowie

NOWE

Polecamy

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!