Zamknij

Echo Dnia

Imieniny Stanisława i Stanisławy. Kto i jak ze znanych osób w Świętokrzyskiem będzie świętował? [ZDJĘCIA]

W sobotę, 8 maja, imieniny świętują panowie o imieniu Stanisław. Jak się okazuje, to imię dla tych mężczyzn, którym nie brakuje pewności siebie, są pracowici

Fot. Pixabay

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Imieniny Stanisława i Stanisławy. Kto i jak ze znanych osób w Świętokrzyskiem będzie świętował? [ZDJĘCIA]

W sobotę, 8 maja, imieniny świętują panowie o imieniu Stanisław. Jak się okazuje, to imię dla tych mężczyzn, którym nie brakuje pewności siebie, są pracowici i konsekwentni w działaniu, co zapewnia im sukcesy zawodowe. Wśród solenizantów Stanisławów są też panie Stanisławy - kobiety niezwykłe i charyzmatyczne.

Jak podaje Wielka Księga Imion, Stanisław to imię pochodzenia starosłowiańskiego, oznacza tego, który jest sławą swego rodu. Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Stanisława jest 8 maja.

Stanisław nie znosi bezczynności. Posiada inteligencję syntetyczną, na szczegóły nie ma czasu. Porażki lekceważy, nigdy nie obwiniając o nie siebie. Cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej i szacunkiem u znajomych. Chętnie pomaga, jest zapobiegliwy, zaradny, opiekuńczy. Mimo swej przebojowości i siły charakteru, Stanisław jest nieśmiały oraz skryty. Zbyt często poświęca się pracy. Czasem ciężko z nim wytrzymać, ponieważ nie przyjmuje poglądów innych i miewa zmienne humory. Stanisław źle znosi jakąkolwiek bezczynność. Kocha przyrodę, podróże i angażujące, męskie zajęcia. Stanisław sprawdza się jako aktor, twórca, pisarz, historyk, prawnik, wojskowy.

Stanisława - to kobieta charyzmatyczna, energiczna, chętnie podejmująca ryzyko. Jest nierealne, aby przeszła niezauważona przez życie. Do tego ciągnie za sobą tłumy. Potrafi pracować z ludźmi, zrozumieć ich i wywierać dobry wpływ. Ceni sobie otwartość oraz szczerość. Z entuzjazmem podchodzi do działania i życia. Jest przy tym uporządkowana, uśmiechnięta, czuła, serdeczna i opiekuńcza.

Kto w naszym regionie nosi to imię wśród znanych mieszkańców i jak będą obchodzić imieniny? Zobaczcie na kolejnych slajdach

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy