Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Polscy piłkarze ręczni zajęli 13. miejsce na rozgrywanych w...

Kadra piłkarzy ręcznych już w kraju. Na koniec pobytu w Egipcie nareszcie mieli czas na piramidy

Polscy piłkarze ręczni zajęli 13. miejsce na rozgrywanych w Egipcie mistrzostwach świata, a w środę wrócili do kraju. Od początku pobytu w Afryce nasi szczypiorniści mieli bardzo napięty plan zajęć, a w związku z obostrzeniami sanitarnymi przez cały pobyt oglądali praktycznie tylko hale i hotel. W ostatnim dniu pobytu nasza drużyna nareszcie miała kilka chwil wolnego, aby podziwiać piramidy w Gizie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

[td]

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

[/td]
[td sz=300]

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

[/td]
[/tr]
[/tabela]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM sporcie NA:

[tabela][tr][td]Autor jest również na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Handball Echo na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze
[/td][/tr][/tabela]

Ostrów Mazowiecka. "Drzewko za surowce wtórne" - 10 kwietnia rozdamy 350 sadzonek!

Dwóch Jemeńczyków i Sudańczyk zatrzymani w powiecie krośnieńskim.

Polecamy

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!