Echo Dnia

Kielecki pływak Dominik Bujak zwyciężył w Pucharze Polski w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Dominik Bujak, pływak Salosu Cortile i student UJK Kielce, na zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski  zwyciężył na dystansie 200 metrów stylem zmiennym.

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Dominik Bujak, pływak Salosu Cortile i student UJK Kielce, na zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski zwyciężył na dystansie 200 metrów stylem zmiennym. Zawody odbyły się na pływalni 25 metrowej w dniach 23 i 24 listopada w Poznaniu.

Pływak z Kielc ścigał się również na dystansie 400 metrów stylem zmiennym i zajął 3 miejsce a w wyścigu na dystansie 100 metrów stylem zmiennym został sklasyfikowany na 4 tej pozycji. Dominik został również uznany najlepszym zmiennistą zawodów Grand Prix Pucharu Polski w Poznaniu. Najbliższe plany naszego pływaka to główna impreza sezonu zimowego, czyli Mistrzostwa Polski Seniorów które zostaną rozegrane w dniach 18 - 22 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.