Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu klasy okręgowej GKS Rudki pechowo przegrał z liderem...

Klasa okręgowa. Porażka GKS Rudki ze Starem Starachowice. Niespodzianka dla jubilata [ZDJĘCIA]

W meczu klasy okręgowej GKS Rudki pechowo przegrał z liderem - Starem Starachowice 1:2 (1:1), tracąc drugiego gola w 93 minucie.
Bramkę dla zespołu prowadzonego przez Janusza Cieślaka zdobył Dariusz Kowalski w 4 minucie, a dla Staru Artur Kidoń w 3 i Emil Gołyski w 90+3.
Rudki zagrały w składzie: Rafalski - Dziubek, Ł. Kowalski, Gawlik, D. Kowalski (82. Treska) - K. Wiecha, Gryz, R. Dawidowicz, Borowiec - Jaros (57. B. Wiecha), Michta (85. Wojciechowski).

Przed pierwszym meczu, jak informuje klubowy Fanpage GKS Rudki, odbyła się miła uroczystość. Drugi szkoleniowiec zespołu seniorów, Andrzej Reczko otrzymał pamiątkowe zdjęcie, które zostało wykonane podczas prezentacji „Gieksy” przed rundą wiosenną sezonu 2018/19. Trener drużyny juniorów naszego klubu, nie tak dawno świętował okrągłe, 60. urodziny. Mecz ze Starem Starachowice był znakomitą okazją do tego, by złożyć jubilatowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Pamiątkową fotografię zespołu, wraz z autografami wszystkich zawodników wręczali: prezes GKS Rudki Grzegorz Gąsior, przyjaciele klubu w osobach Tomasza Wąworka oraz Daniela Jasiaka. Gościem specjalnym spotkania był Łukasz Korus, który reprezentował wiceminister sportu Annę Krupkę.