Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W czwartoligowym meczu Moravia Anna-Bud Morawica wygrała z...

Kolumbijczyk zadebiutował w Neptunie Końskie, ale jego zespół przegrał z Moravią Anna-Bud Morawica 1:4 [ZDJĘCIA]

W czwartoligowym meczu Moravia Anna-Bud Morawica wygrała z Neptunem Końskie 4:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Zawadzki 3, Bartłomiej Młynarczyk 65, Michał Rybus 88, 90 - Patryk Kwiecień 25 z karnego.
W Neptunie zadebiutował Kevin Castillo, 20-letni piłkarz z Kolumbii.
Zdjęcia z meczu na kolejnych slajdach>>>

Tak wygląda majówka 2024 w Biskupinie - zdjęcia, wideo. Atrakcyjnie aż do niedzieli!

Polska Miss Woj. Pomorskiego wyłoniona! [FOTORELACJA]

Polecamy

Sensacja w stolicy Hiszpanii. Obrońca tytułu za burtą. Koniec niewiarygodnej serii

Kolega z ataku w Barcelonie obrażony na Lewandowskiego? Wymowne zachowanie

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do Paryża. Prawie połowa nieobecna